Karadeniz Pet

Ideal kafes aksamı nasıl olmalıdır...

muselman

Meraklı Üye
Ideal Kafes aksamı nasıl olmalıdır? Bunun hakkında bir baslik altında toplanmış bilgi göremedim!

Daha önce kocaman bir kafes almıştım ama kuşlarin kafes kapısı 7/24 açık olduğu için küçük bir kafes aldım. Yakın bir zamanda resim ekleyecegim inş. Bir başlık altında tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Sizlerde öneri ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Ideal Kafes aksamı nasıl olmalıdır? Bunun hakkında bir baslik altında toplanmış bilgi göremedim!

Daha önce kocaman bir kafes almıştım ama kuşlarin kafes kapısı 7/24 açık olduğu için küçük bir kafes aldım. Yakın bir zamanda resim ekleyecegim inş. Bir başlık altında tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Sizlerde öneri ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Eğer kuşlar çiftleştiyse ve yumurta varsa artık salma dışarı.(Diğer konunda yumurta olduğunu söyledin çünkü.)

Kafesin ana kapısı hariç yuvalık için ve eğer kullanılacaksa akıllı yemlik için ayrı kapıları olan,kuşların içinde rahat uçabilecekleri bir kafes uygun olacaktır. Bunun yanında kafesin içinde 2 tahta tünek,kalamar kemiği,gaga taşı vs. bulundurulmalıdır.

Eğer kuşlar çiftleştiyse ve yumurta varsa artık salma dışarı.(Diğer konunda yumurta olduğunu söyledin çünkü.)
Yok, yumurtadan sonra çıkartmadım zaten. Ben kafes aksamı ile ilgili genel bir konu olsun diye açtım konuyu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:39 --

Daha yeni başladım... yavrular yuvadan atlayinca çok rahat edebilecekleri bir ortam olacak inş.

79d8f57b237c51628a436c17351938eb.jpg

e3046620940771a9f4bb76210b854711.jpg

Geri