petshop

Ideal kafes aksamı nasıl olmalıdır...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muselman tarafından 19 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. muselman

muselman Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Ideal Kafes aksamı nasıl olmalıdır? Bunun hakkında bir baslik altında toplanmış bilgi göremedim!

Daha önce kocaman bir kafes almıştım ama kuşlarin kafes kapısı 7/24 açık olduğu için küçük bir kafes aldım. Yakın bir zamanda resim ekleyecegim inş. Bir başlık altında tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Sizlerde öneri ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    135
  3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    Eğer kuşlar çiftleştiyse ve yumurta varsa artık salma dışarı.(Diğer konunda yumurta olduğunu söyledin çünkü.)

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    394
    Kafesin ana kapısı hariç yuvalık için ve eğer kullanılacaksa akıllı yemlik için ayrı kapıları olan,kuşların içinde rahat uçabilecekleri bir kafes uygun olacaktır. Bunun yanında kafesin içinde 2 tahta tünek,kalamar kemiği,gaga taşı vs. bulundurulmalıdır.

5. muselman

muselman Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Yok, yumurtadan sonra çıkartmadım zaten. Ben kafes aksamı ile ilgili genel bir konu olsun diye açtım konuyu.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:39 --

Daha yeni başladım... yavrular yuvadan atlayinca çok rahat edebilecekleri bir ortam olacak inş.

Sayfayı Paylaş