petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ideal kafes aksamı nasıl olmalıdır...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muselman tarafından 19 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Ideal Kafes aksamı nasıl olmalıdır? Bunun hakkında bir baslik altında toplanmış bilgi göremedim!

Daha önce kocaman bir kafes almıştım ama kuşlarin kafes kapısı 7/24 açık olduğu için küçük bir kafes aldım. Yakın bir zamanda resim ekleyecegim inş. Bir başlık altında tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Sizlerde öneri ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eğer kuşlar çiftleştiyse ve yumurta varsa artık salma dışarı.(Diğer konunda yumurta olduğunu söyledin çünkü.)

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Kafesin ana kapısı hariç yuvalık için ve eğer kullanılacaksa akıllı yemlik için ayrı kapıları olan,kuşların içinde rahat uçabilecekleri bir kafes uygun olacaktır. Bunun yanında kafesin içinde 2 tahta tünek,kalamar kemiği,gaga taşı vs. bulundurulmalıdır.

5. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Yok, yumurtadan sonra çıkartmadım zaten. Ben kafes aksamı ile ilgili genel bir konu olsun diye açtım konuyu.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:39 --

Daha yeni başladım... yavrular yuvadan atlayinca çok rahat edebilecekleri bir ortam olacak inş.

Sayfayı Paylaş