petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İfşa (Gomtan)

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Gökhan KARAALİ tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Gökhan KARAALİ

Görmüşsünüzdür İngiliz Bulldog Arıyorum Diye Konum Var. Gomtan Nickli Arkadaş Kendisinde 2 Adet İngiliz bulldog Oldugunu ve Niğdede Oturdugunu Soyleyip Bana 2 Adet Resim Gönderdi. Bende Resimlerin İsimlerinden Google Arama Yaparak 2 Adet İlan Buldum Bir Tanesi 2011 Aralık Ayına Ait İlan. Kendi Kopegı Olmadıgı Halde Benden Para Kopartacak (Havale/EFT) ile.

Böyle Dolandırıcıların Siteden Uzaklaştırılmasını Rica Ediyorum.

Buyrun Resimler . Takdir Sizlerin

Mailde Attığı 2 Köpeğin İlanıda Aşağıda

2013 Yılına Ait İlan

ingiliz bulldog yavruları - Bursa - Hayvan - GOLDEN HAYVAN

2011 Yılına Ait İlan
    http://ilan.yabantv.com/ilan/70688-safkan-erkek-disi-ingiliz-bulldog-yavrulari.aspx

2. Samet Çağlar

keşke yönetime pm atsaydın onlar halletseydi.

3. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bana kalırsa savunmasını adminlere yapsın hemen banlasınlar. Buraları kazık atma yeri olarak gören parazitler temizlenmeli

4. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Mesajı yönetime şikayet et butonu ile bildir kardeşim. Arkadaşlar böyle durumlarda hemen yöneticiyle irtibata geçelim. Kardeşim bu konuyu da açtığın iyi oldu. Herkes bilinçlenmiş oldu sayende.

5. Gökhan KARAALİ

Örnek Olsun Diye Bilerek Konu Açtım. Böylelerine Ders Olur.
    Yarın Öbür Gün Kuş İçin Para İsterler Kuş Göndermezler.Tüm Forumun Aklında Bu Şekilde İyi Kalır.

6. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    İyi yapmışsın Gökhan kardeş.

7. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bilgilendirme için teşekkürler.

8. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Helal-haram algısı şaşmış bunun. Allah ıslah etsin.

9. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Hoca nereye giderse cemaatte arkasından gelirmiş..

GELEYİM DEDİN DE ? GELME Mİ DEDİM BEN SANA...

Sana daha fiyat bile söylemedim.

Senelerdir bu işleri yapıyorum her sattığımı elden sattım

Ben web tasarımcıyım her fotoğrafı her yerde kullanırım .. NEDEN KENDİ KÖPEĞİMİN FOTOĞRAFINI SANA ATAYIM KI ? fotoğrafları sakla başka bir yerde kullan diğe mi çünkü başıma geldi sen bu kadar şeyle neyi kanıtlıyacaksın kı ? senin daha başına bir iş gelmeden hakkımda atıp tutuyorsun ki bu en büyük günahlardan birisidir ben seni ve arkamdan konusanları ALLAHA Havale ederim..

10. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    web tasarımcının webcam'ı yok. adam resim istemiş sizde attım demişsiniz. herhangi bir ingiliz bulldog resmi görmek istese google'a yazar bakardı niye resim istesin adam :) Ayrıca fotoğraflar temsilidir de denmemiş. Madem cümlemi değiştireyim. Allah kötü niyetli olanı ıslah etsin.

11. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Herkesin webcam ı olacak diğe bir kaide yok.. benden resim istemiş bende atmışım sonucta o istemiş ben atmışım. Atmamazlık yapmamışım. Fiyat vermemişim ? Bulunduğum ili yazmışım ? tutup ben ona mesaj atmamışım o bana atmış ?

Burada üyelik açmak 5 dakikalık olay bunu herkes biliyor kötü amacım olsa gider bi üyelik daha açardım hiç cevap vermezdim.

KÖTÜ BİR AMACIM OLSA GELİP BURDAN KARŞI ÇIKMAZDIM

ALLAH KÖTÜ NİYETLİ OLANI ISLAH ETSİN YAZMIŞIN..

SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM. KÖTÜ NİYETLİ İNSANIN ALLAH BELASINI VERSİN

ŞU YORUMDAN BAŞKADA YORUM YAPMAK İSTEMİYORUM

12. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Gomtan bizimla dehilsin;))

13. Yunus ERTUĞRUL

Beğenileri:
    0

Başka köpeğin fotoğrafını neden atasın ki ?

14. tansel canbaz

İbret olsun bu herkese işde.

15. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

web tasarımcın kamerası olmaya bilir ama telefon fotoçeke bilen bir cihazi illaki vardir...

16. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hoş olmamış bu durum.. Bu durum derken her iki durumu da kastediyorum..

17. Gökhan KARAALİ

Ben Alacagım Kopegı Gormek İsterim Başka Köpeği Değil. Senın Attıgın Fotolara Dayanarak Oldukı Yanına Gelsem Burdan 900 Km. Orada Uyuzun Tekini Bana Gösterince Ne Olacak ? Resminin Çalınmasını İstemiyorsun Fotoların Üstüne Şeffaf Olarak Boydan Boya Yazarsın Cep Numaranı ve Adını. Web Tasarımcısın ya Akıl Edemiyomusun. Kendi Ağzınla Söylüyorsun Üçkağıtcılık Yağtığını Mantığa Bak Hayret Bişey. Birde Gelmiş ALLAH Kitap Konuşuyorsun.

18. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0
    Hayret yaw, vallahi billahi hayret birşey. Nedir bu milletteki üç kağıdın, kolay yoldan para kazanayım hırsı? Rabbim bütün herkese, hepimize hidayet versin, doğru yola iletsin. Vicdan yahu, vıcdan!

19. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Gomtan madem masum olduğunu iddia ediyorsun , herkesin senin sözüne inanmasını istiyorsan alırsın 2 yavruyu çekersin fotonu koyarsın buraya . Ondan sonra biz de deriz ki haksız seni eleştirmişiz kusura bakma diye. Ama şu pozisyonda yaptığın ve koyduğun fotolara bakarsak sen DOLANDIRICININ tekisin. Ama tekrar söylüyorum fotoğraf koyarsan gerçeği anlarız ha dersen ben size kendimi kanıtlamak zorunda değilim eyvallah biz de gereğini yapar ve senin bu site üzerinden yaptığın her satışta halkı bilgilendiririz.:) Bir web cinin web camerasının olmaması imkansız . Bu devirde fotoğraf çekemiyecek kadar aciz olan hiç kimse yok . Çek fotonu koy foruma yoksa çekme fotonu ye damgayı..:D

20. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ah be Gomtan.Suçlu olduğun "ALLAH" kelimesini büyük yazarak ortaya çıkardın.Üçkağıtçıların ve suçluların çokca kullandıkları bir yöntemdir bu.Yemedikleri bok kalmaz hemen dine sığınırlar.Sen bilmiyorsun galiba."ALLAH ALLAH" diyerek anamızı bellediler 12 yıldır.Hacı dan hoca dan korkcan diye deyim var arkadaş.

Sayfayı Paylaş