Karadeniz Pet

İfşa (Gomtan)

• Konbuyu başlatan Gökhan KARAALİ
  • Başlangıç tarihi
Gomtan madem masum olduğunu iddia ediyorsun , herkesin senin sözüne inanmasını istiyorsan alırsın 2 yavruyu çekersin fotonu koyarsın buraya . Ondan sonra biz de deriz ki haksız seni eleştirmişiz kusura bakma diye. Ama şu pozisyonda yaptığın ve koyduğun fotolara bakarsak sen DOLANDIRICININ tekisin. Ama tekrar söylüyorum fotoğraf koyarsan gerçeği anlarız ha dersen ben size kendimi kanıtlamak zorunda değilim eyvallah biz de gereğini yapar ve senin bu site üzerinden yaptığın her satışta halkı bilgilendiririz.:) Bir web cinin web camerasının olmaması imkansız . Bu devirde fotoğraf çekemiyecek kadar aciz olan hiç kimse yok . Çek fotonu koy foruma yoksa çekme fotonu ye damgayı..:D

Usta Köpeği Olabilir Ona Eyv Birşey Demem Ama Şöyle Birşey var Kendi Köpeği Nasıldır Kimbilirki Başka Resimlerle Köpeğini Pazarlıyor Ben Buna Kızıyorum.
Attığı Resimlere İnanıp Niğdeye Gitsem Kimbilir Karşıma Nasıl Bir Köpek Çıkacak.

sadece webcam konusuna yorum yapıyorum ,,, bende grafik tasarım işi yapıyorum benımde webcam ım yok , ve web design bi çok arkadasım var onlarında yok ,, ihtiyacımız yok

Geri