petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ıhlamur içermi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem Kurt tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Erdem Kurt

Erdem Kurt Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşlarına ıhlamur versem zararı olurmu

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Çok fazla gerek yok hocam böyle değişik arayışlara günlük suyunu tazeleyin belirli aralıklarla vitaminini verin yeter.

3. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    yarısı kadar suyla seyrelterek veriyorum ben çay ve ıhlamur. Çünkü aşırı derecede çok seviyor elde çay görmesin hemen saldırıyor.

4. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynen her içtiğim şeye kafasını sokuyor :d ilaç içirmeye kalksak o derece gürp gürp yutmaz lıkır lıkır içiyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

Ağrı kesici olarak kekik suyu okumuştum bi yerde verilebiliyor.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kekik suyunu pek sevmiyorlar tadından dolayı Gülşen Hanım. Ama arada bir ıhlamur seyreltilerek verilebilir.

6. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Anladım gökhan bey denemedim hiç maaşallah bu güne kadar bu çiftim ve çiftimden olan yavrularda hiç hastalık yönünden sıkıntı yaşamadım üzmüyorlar beni :) turp gibiler. kullanmadım yani .ama okumuştum onuda merak edip tadına baktığında dilini değse yeter sanırım bünyesine :D
    genelde ele alışık kuşlar çok meraklı oluyor yediğimizi içtiğimizi gözüyle takip ediyor oda dalıyor canı çekiyor heralde :D

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Evet öyle Gülşen Hanım. Eş kuşlarda bu daha çok oluyor. Çünkü sürü halinde gezen kuşlar olduğunda, malum bir de meraklı oldukları için öyle oluyor. Birisi gelince hop hemen öbürü de geliyor :)

8. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  9. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    seyreltilerek verilecek ıhlamur pek sorun yaratmasa da çay son derece zararlıdır. küçücük kalplerine kafein zorlaması yapmayın lütfen.

Sayfayı Paylaş