Karadeniz Pet

ıhlamur içermi

Erdem Kurt

Yeni Üye
Muhabbet kuşlarına ıhlamur versem zararı olurmu

Çok fazla gerek yok hocam böyle değişik arayışlara günlük suyunu tazeleyin belirli aralıklarla vitaminini verin yeter.

yarısı kadar suyla seyrelterek veriyorum ben çay ve ıhlamur. Çünkü aşırı derecede çok seviyor elde çay görmesin hemen saldırıyor.

Aynen her içtiğim şeye kafasını sokuyor :d ilaç içirmeye kalksak o derece gürp gürp yutmaz lıkır lıkır içiyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

Ağrı kesici olarak kekik suyu okumuştum bi yerde verilebiliyor.

Aynen her içtiğim şeye kafasını sokuyor :d ilaç içirmeye kalksak o derece gürp gürp yutmaz lıkır lıkır içiyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

Ağrı kesici olarak kekik suyu okumuştum bi yerde verilebiliyor.
Kekik suyunu pek sevmiyorlar tadından dolayı Gülşen Hanım. Ama arada bir ıhlamur seyreltilerek verilebilir.

Kekik suyunu pek sevmiyorlar tadından dolayı Gülşen Hanım. Ama arada bir ıhlamur seyreltilerek verilebilir.
Anladım gökhan bey denemedim hiç maaşallah bu güne kadar bu çiftim ve çiftimden olan yavrularda hiç hastalık yönünden sıkıntı yaşamadım üzmüyorlar beni :) turp gibiler. kullanmadım yani .ama okumuştum onuda merak edip tadına baktığında dilini değse yeter sanırım bünyesine :D
genelde ele alışık kuşlar çok meraklı oluyor yediğimizi içtiğimizi gözüyle takip ediyor oda dalıyor canı çekiyor heralde :D

Anladım gökhan bey denemedim hiç maaşallah bu güne kadar bu çiftim ve çiftimden olan yavrularda hiç hastalık yönünden sıkıntı yaşamadım üzmüyorlar beni :) turp gibiler. kullanmadım yani .ama okumuştum onuda merak edip tadına baktığında dilini değse yeter sanırım bünyesine :D
genelde ele alışık kuşlar çok meraklı oluyor yediğimizi içtiğimizi gözüyle takip ediyor oda dalıyor canı çekiyor heralde :D
Evet öyle Gülşen Hanım. Eş kuşlarda bu daha çok oluyor. Çünkü sürü halinde gezen kuşlar olduğunda, malum bir de meraklı oldukları için öyle oluyor. Birisi gelince hop hemen öbürü de geliyor :)

seyreltilerek verilecek ıhlamur pek sorun yaratmasa da çay son derece zararlıdır. küçücük kalplerine kafein zorlaması yapmayın lütfen.

Geri