Karadeniz Pet

iki ayağıda tutmuyor

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
kuşum birden fenalaştı ayakları tutmuyor keyfi yerinde ama iki ayagıda tutmuyor neden acaba kıramp olabilirmi

resim birazdan atıcam kusmaylan başladı buna

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

xB6Jjx.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

KgZLRx.jpg

kuşu tutup ayağını elle bakalım yaygara çıkarıyormu.yaygara yoksa felç olmuş olabilir.avisol vitamin ve kalsiyum fosfo kullanarak tedavi etmeye başlayabilirsin

yaptım ayaklarına hafifce asıldım elledim hiç ses cıkarmıyor

:) yaygara=bağırıp çağırmak :) okan abi senin adına bir sözlük yayınlayalım bari

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

felç inmiş sanırım kuşa felç tedavi yöntemleri var nette oradaki tedavi yöntemlerini uygula

felç olsa üstünde duramaz ama üstüne basıyo kızıyo ısırıyo topallıyor

umarım toparlar. evde vicks var mı? az miktar ayaklarna sürebilirsin

üstüne basıyor ayakta demin daha kötüydü şimdi biraz daha iyi sanki eğer felçse napmam gerek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 19:48 --

vicks ney oluyo

yahu musa kardeş sen sorgulamadan bir yap istersen dediklerimizi ne dersin??? Vicks in kılcal damarları genişletici özelliği var...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

orjin krem var elimde onu sürsem olurmu

orijini bilmiyorum yarum yapamam...

Geri