Karadeniz Pet

İki Erkek Aynı Kafeste???

sarpkale

Meraklı Üye
Arkadaşlar, bir önceki konumu okuyanlar hatırlayacaktır, geçen gün yetişkin erkek kuşuma yavru dişi diye yavru erkek (büyük ihtimalle) aldım galiba. Pet shop sahibi erkek çıkarsa getir dedi ama geri görütmeye de kıyamıyorum, çok tatlı. Şimdi bu aldığım yavru erkek çıkarsa ikisi aynı kafeste yaşarlar mı?

Bu video:

Muhabbet Kuşu Bulut - YouTube

Bunlar da resimler:

ynRJLy.jpg

668pP7.jpg

lzrR9k.jpg

VyXR6V.jpg

Sonradan aldığın erkek kuşun çok küçük aynı kafeste belki şimdilik yaşabilirler fakat ileride sorun çıkaracaklardır.

Yorgan gitti kavga bitti, konuyu açtıktan 5 dakika sonra evde zar zor uçan o yavru bir anlık dalgınlığımdan faydalanarak balkonun camından füze gibi fırladı ve gözden kayboldu. Diğer kuşu hemen balkona koydum belki sesine gelir diye ama umudum da yok açıkçası. İnşallah ölmez, inşallah biri bulur da güzelce besler. Geri gelmesinden sonraki tek temennim bu.

geçmiş olsun. erkek olduğu bariz belliymiş.

geçmiş olsun. erkek olduğu bariz belliymiş.

Teşekkür ederim hocam, arkadaş bu pet shopculara da güvenilmiyor ki, erkek der dişi çıkar, dişi der erkek çıkar. İlan açtım hobiciden alayım diye Çorum'da yok galiba kimse yazmadı. Kaldık pet shopculara.

geçmiş olsun...pet shopculara asla güvenilmez!..Adamlar kuşu satmak için binbir türlü takla atıyor hayvanlara da bakamıyorlar zaten!

geçmiş olsun...pet shopculara asla güvenilmez!..Adamlar kuşu satmak için binbir türlü takla atıyor hayvanlara da bakamıyorlar zaten!

Teşekkürler hocam, bu adamlara da güvenemeyceksek kimse güveneceğiz biz.

Önümüzdeki hafta Konya'da olacağım, Konya'da hobici aradaşlar varsa 2 aylık civarı bir erkek bir de dişi yavru almak istiyorum. Elinde olup satmak isteyen olursa buraya da yazabilirler, özelden de. Kaçan yavru kuşum gibi güzel ve gösterişli olmaları önemli.

Son düzenleme:
Ben kusun disi olduguni dusunuyorum zaten degistir cok kucuk

Geri geliceğini pek sanmıyorum. Umarım biri bulmuştur.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

bende 6 tane erkek aynı yerde sorun yok ama yavru ile yetişkini yan yana koyarsan sıkıntı orda doğuyor bazen.

5-6 Aylık erkek. Cinsini tam olarak bilemedim :)

İYİ FORUMLAR.

Geri