petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İki erkek bir dişi yardım!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve havadabulut tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. havadabulut

Merhabalar;

Bundan bir buçuk sene önce satıcıdan dişi diye aldığım muhabbet kuşu erkek çıktı. Kafeste iki tane erkek muhabbet kuşu oldu. Altı ay bu şekilde yaşadıktan ve gayet iyi anlaştıktan sonra geçen hafta biri diğerine saldırmaya başladı. Aralarına dişi alırsam sorun çözülür diye düşünmüştüm. Şimdi dişiye ikisi de hiç pas vermiyorlar. Agresif olan kuşum duruldu ve dişi olanı hiçbir şekilde diğer muhabbet kuşuna yaklaştırmıyor. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kuşların resimleri aşağıda;

[​IMG] (Bu bir buçuk sene dişi olarak verilen muhabbet kuşum)

[​IMG] (Bu ona sonra eş olarak alınan erkek muhabbet kuşum)

[​IMG] (Bu da en son aldığım dişinin resmi)

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yeriniz müsaitse erkeğin birini başka kafese alın.. ya da sahiplendirin.

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Sarı erkeği sahiplendir. Hatta yakınsak ben talibim. :)

Dişi hangisine daha yakın duruyorsa onu dişiyle bırakabilirsin. Zamanla alışacaklardır.

4. havadabulut

Sarışın olanla yakın duruyor gibiler. Beyaz çok vahşi ve hareketli zarar verir diye korkuyorum. Aslında beyaza düşünmüştüm ben ama dişi Sarışın olana yakın duruyor. Çözemedim ama üç kuşta fazla bizim için. Eğer beyaz ile eş tutarsa sizin verebilirim. En azından gözüm arkada kalmaz.

Sayfayı Paylaş