petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İki erkek kuş.Akşama kadar sürem var.!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kadir can ucun tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kadir can ucun

Benim yerli,erkek,4-5 aylık muhabbet kuşum var.Annemin arkadaşınada muhabbet kuşu vermişler fakat çocukları hayvanı rahat bırakmıyomuş kuş hakkında sadece erkek olduğunu biliyorum. sizce 2 erkek aynı kafeste geçinebilirlermi? yada petshop cudan takas yapaabilirmiyim.SAĞOLUN.

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Evet hocam gidip takas yapabilirsin ama üzerine para isteyen de olur istemeyende yine git bi sor derim.

3. kadir can ucun

Takası kabul etsin gerisi zaten kolay hocam.

4. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Benim iki erkek kuşum var. İyi anlaştıklarını düşünüyordum ancak kızgınlık döneminde araları bozuldu. Bence bir dişi ile takas et. Sonradan sorun çıkabiliyor.

5. kadir can ucun

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    İki erkek kuş bir kafeste ister istemez birbirlerini rahtsız edeceklerdir. Takas şansın var ise takas et derim

7. Ahmet Behçet

takas ederler dostum en cok senden ufak bı para ısterler.

8. kadir can ucun

Zaten takas olsun Vericem para.Normalde de almayi dusunuyodum fakat evdekiler bi sey derler diye almiyodum fakat Firsat ayagima geldi. :D

9. M.Halik Kara

Kuşların karakterine bağlı ben bir kafeste iki yetişkin dişi bakmıştım sorun olmadı.Sonra başka bir dişi koymak zorunda kaldım kavga ettiler.Takas etmeniz daha mantıklı tabi bir mecburiyet yoksa birde gezin petshopları kuşçuları üste para vermeyin bence mutlaka parasız değişen çıkacaktır

10. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    İstanbul'un neresindesiniz?

Sayfayı Paylaş