petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İki Muhabbet Kuşu Konuşturma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve safak0 tarafından 13 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    10
    İki muhabbet kuşuna konuşmayı öğretebilirmiyim ? :) Herkesin bayramı kutlu olsun bu arada iyi bayramlar

Çoğu yerde iki tane olunca öğretemezsiniz yazıyorda imkansız değildir sanırım

2. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    56
    Imkansiz :) siz 2 insan olsaniz bir yerde bir kedi size miyav dese miyavlamayimi tercih ederdiniz o insanla konusmayimi :) farkli odalarda olursa konusma garantisini veriyorum ama size. Ne kadar ses duyarsa duysun konusabiliyor

3. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    10
    Anladım çok mantıklı bi cevap olmuş teşekkürler :)

Elif Akyüz bunu beğendi.
  4. Cem Açıkgöz

Cem Açıkgöz Active Member

Beğenileri:
    177
    Ben tek başımada kalsam kediye miyav demem :D şaka bir yana konusturmak istiyorsaniz kusuniz tek olsun. İki kus aralarinda muhabbet ederken sizi pek takmayacaktır. Ama olmaz doye birsey yok cok uğras gerektirir.

Elif Akyüz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş