Karadeniz Pet

Iki Muhabbet Kusum Var

Wellensittich

Yeni Üye
Muhabbet kuslarini cocuklugumdan beri cok severdim illaki muhabbet kuslarim olsun istedim. Simdi 2 senedir ilk defa 2 tane muhabbet kusum var . Erkek olan kusa öyle baglandim ki o gitiginde onun yerine baskasi gelse kesinlikle onun yerini dolduramaz. O derece seviyorum kusumu , canimin bir parcasi oldular . Bugünlerde cok güzel anlasiyoruz , beraber neseliyiz falan filan ama icimi hep kemiren bir SIKINTIM var. Bu kuslar öldügünde ben ne yapacam ? Hic kabullenemiyorum , daha önceden de böyle bir gecmisimde olmadigi icin aklima geldikce üzülüyorum. O kadar kücük sirin tatli neseli ve bir o kadarda masumlarki keske hic ölmeseler diyorum. Ama bu korkunc gercegi degistiremiyorum. Tek kelimeyle mahvolcaz anlasilan.

Yapacak birşey yok kardeşim :) Ondan geldik ve gine ona gideceğiz. Gerçi kuşlar topraktanmı yaratıldı bilmiyorum :)

Daha ölümsüzlük iksiri bulunmadı malesef , alışmak en büyük çaredir forumda kim bilir kimleri kuşu öldü ama alışılmıştır yapacak bir şey.İnşallah uzun ömürlü yaşar. Kuşunuzu da görmek isteriz , fotoğrafını paylaşırsanız seviniriz.

Iste buradalar , beyaz olan erkek.

fe33ef2f9dd0dd03dd70c259f01a47cd.jpg

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Maşallah kuşlarınız çok güzel Allah size de kuşlarınıza da sağlıklı bir yaşam nasip etsin inşaallah

Saolun arkadaslar daha sonra detayli bir foto ceker gonderirim.

Kafese gelince guzel buyuk ama yemlik ve suluk takmada biraz sikayetciyim dogrusu.

Maşallah , Levent abinin demesine göre kafes güzel bir şeye benziyor.

maşallah çok tatlılar.

Geri