petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İki sorum var.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yakuphan tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. yakuphan

yakuphan New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar bu kuşlarımı petshoptan aldım fakat cinsiyetlerini bilmiyorum ve ayrıca yeşil olanın tırnağı kopmuştu aradan biraz zaman geçti ve uzamaya başladığını fark ettim.
    sorum şu bu arkadaşların cinsiyetlerini ben henüz anlayamadım mavi olanın burnu geldiğinde beyaza çok yakındı ama şimdi giderek koyulaşıyor. Cinsiyetlerini çok merak ediyorum ve yeşil olanın tırnağı eski haline gelmesi için ne yapmalıyım krem ilaç ?
    Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. :):):)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Mavi olan dişi, yeşil olan erkek.. 3,5-4 aylık kuşlar.
    Maşallah, güle güle besleyin.

3. yakuphan

yakuphan New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam bir sorum daha var yesil olan mavinin agzina kusuyor. Agzina kusmak erkeklere mi özgü bir durum.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Mavi dişi yeşil erkek 3 4 ayliklar tırnak için bir şey yapamazsiniz erkek olduğundan kusuyor

5. yakuphan

yakuphan New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim hocam

Sayfayı Paylaş