Karadeniz Pet

iki yavru kuş

MevlütŞimşek

Meraklı Üye
Arkadaşlar bir dişi bir erkek kuş alıp onları ayrı kafeslerde 1 ay kadar kendime alıştırıp daha sonra kafesleri bi süre yan yana daha sonra aynı kafese alarak beraber büyümelerini sağlasam ilerde eş tutmalarını kolaylaştırırmıyım. yoksa yavruykende birbirleriyle anlaşmama ihtimalleri varmı.

yada daha 1 aylık kuşun kendi eşini seçmesi mümkün mü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:21 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

konu guncel

Doğrusunu yaparsın kardeşim kuşlar 4 5aylık olduktan sonra aynı kafese koyabilirsin

bence yavru iken daha iyi anlaşirlar diye düşüyorum.

valla benim kuşum 4 aylık ben şimdi gideceğim yanına sağlıklı bir dişi alacağım birlikte büyütücem sende bu dönemde alırsan eş tutarlar yoksa kardeş gibi büyürler eş tutmazlar

valla benim kuşum 4 aylık ben şimdi gideceğim yanına sağlıklı bir dişi alacağım birlikte büyütücem sende bu dönemde alırsan eş tutarlar yoksa kardeş gibi büyürler eş tutmazlar

şuan iki tane yavrum var biri erkek biri dişi farklı kafeslerdeler. aynı odada farklı köşedeler.bir iki ay sonra kafeslerini yan yana koymayı düşünüyorum.4-5 aylık oluncada aynı kafese almayi düşündüm. sizce nasıl ?

Yavru kuşlar daha hızlı eş tutar.

Elinize alıştıktan sonra çift olurlarsa sizden uzaklaşıcak zaten.

evet ayrı kafeslere koymakla çok iyi yapmışsınız elinize alıştırın sonra ikisini aynı anda kafesten çıkarın duruma göre aynı kafese koyarsınız bence kafesleri şimdi yan yana koyun

Geri