Karadeniz Pet

iki yavru muhabbet aldım acaba cinsiyetleri ve ırkları hakkında bilgisi olan varmı?

ufuk0666

Yeni Üye
aldıgım yer mavisi erkek demişti
nGy5Al.jpg
[/url][/IMG],
voyQg6.jpg
[/url][/IMG],

İkisi de erkek

fotaolar net degil ben 1.resme göre yorumluyorum ..... 2 side erkek .. yavru ... buyle yem kusmaları normal ila 1dişi 1 erkek olmaları lazım degil

Irklarını bilmem ama ikisi de erkek.

yavru oldukları için cinsiyetleri tam belli değil galiba kimisi erkek diyor kimisi dişi...ırkları ne acaba

Dostum ikisi de erkek. Bu petshoplar burun çevresindeki beyazlığı dişi olarak yorumlamaktan ne zaman vazgeçecek acaba?

Öncelikle maşaAllah diyelim.

Resimlerden gördüğüm Kuşlarınız ikiside erkek. Eş diye veya eş olsunlar yavru alayım diye aldıysanız, kuşlardan birini geri götürüp Dişi bir kuşla değiştirin.

Irkları ; 2 side yerli

Cidden bu petshoop lar bıkmıyor erkeye dişi dişiye erkek demekten

petshooplar anlamadıgındanmı yoksa satmış olmak içinmi boyle yapıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Bir petshoopa gitsem değişim yaparlarmı

aldığınız yere gidip yapmalısınız yoksa digerleri sizden değişim ücreti filan isterler sonuçta kendi sattıkları hayvan degil ve ne olacağı belli olmayabiliyor :)

Kendi aldığınız yere gidin bencede, kaldıki onlar bile sattıkları kuşu geri almakta nazlanıyor.

Diğer bir konu neden petshoptan kuş alıpta burda konu açmayalım? bence yanlış düşünüyorsunuz arkadaşım, burda amaç bilgi paylaşımı değilmi? arkadaşımız benim gibi anlamıyor, petshoptan almış bir nedenden ötürü, 1dişi 1erkek diye buraya konu açmasa idi nerden öğrenecekti kuşların ikisininde erkek olduğunu?

Petshooptan alanlar buraya giremezmi?

Girebilir tabiki burasi bilgi paylasim sitesi gorky06 soylediklerine bakmayin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:13 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Petshopdan kus alinmasini uygun gormedigi icin oyle yorum yapmis petshopdaki kuslar sagliksiz bilgisi olmayan tamamen ticaret amacli yaptiklari icin boyle tepki verdine inaniyorum size karsi yapilan bir yorum degil

Geri