petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İkinci Kuluçka Dönemi ve Soğuklar ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Bilici tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Bilici

Arkadaşlar Muhabbet Kuşlarım Aldıkdan Üç Ay Sonra 6 Tane Yumurladı 1 Tane Yavru Çıkardı ve Bu Yavru 1,5 Ay Sonra Ayırdım Kafesden. Kafesden Ayırdıkdan Sonra Anne Bir Hafta SOnra Anne 4 Tane Daha Yumurtladı Şuan Birtanesi Çıktı YYumurtanın 3 Tane Daha Yumurta Kaldı.
    Birinci Sorum Anne ve Baba Muhabbet Kuşlarım vede Yavrusu Soğukdan Etkilenirlermi ? Soğukluğa Dayanıklığı Nedir ?
    İkinci Sorum Önceden 5 Yumurtayı Çıkarmadı Acaba Şuan 3 Yumrtayıda ÇIkarmazmı ?

2. Burak Bilici

Soru Güncel !!!

Mubişciler Nirdesiniz ?

3. Sevtap DERİN

Soğuktan tabiiki etkilenirler. Hele yavrular daha hassas oluyorlar. Ortamın nem dengesini ve ısısını ayarlamanız lazım. 17-18 derecenin altına düşmesin.

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Benim yavrularım tam sıcaklar biterken doğdular soğuk hava birden bastırınca hepsini kaybettim. O yüzden kuşlarınızı hava sıcaklığı değişmeyen bir odada bırakın.

Sayfayı Paylaş