Karadeniz Pet

İkinci Kuşu Ne Zaman Almalıyız???

• Konbuyu başlatan Sinequanon
  • Başlangıç tarihi
S

Sinequanon

Guest
Bir hafta önce sahiplendiğim 2 ay civarı erkek mubişim için bir eş almayı düşünmekteyim. Sizce doğru zaman ne zamandır? Yani bir süre tek olarak bakıp alıştırıp ondan sonra mı almalıyım? Birde 2 aylık erkek kuşuma eş alırken yine 2 ay civarı bir dişi düşünüyorum. Doğrusu nedir? Ne önerirsiniz. Amacım yavru almaktan ziyade mevcut kuşuma arkadaş edindirmek. Zira hafta için sabah 6:30 - 20:00 arası evde kimse olmuyor. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bence simdiden alin..Hem zamanla birbirlerine daha da alisirlar ..Uretim dusunursenizde ilerde yavru da verirler. Ayni yas gurubunda 2 3 aylik alabilirsiniz.

suan erkek size aliskinsa alacaginiz disiyi de yavru alin onuda ayni sekilde yetistirin kafeste surekli acik kalsin..Ama bu dediklerim uretim dusunmuyorsaniz..

suan erkek size aliskinsa alacaginiz disiyi de yavru alin onuda ayni sekilde yetistirin kafeste surekli acik kalsin..Ama bu dediklerim uretim dusunmuyorsaniz..

Peki mevcudun yanına eş alırken mevcudu götürüp seçtirmem gerekir mi yoksa , yaşıtı bir dişi alıp koysam anlaşırlar mı?

suan sizdeki de alacaginiz da yavru alacagi icin herhangi bir sorun olmaz..Onlar zaten büyüme evrelerinde birbirlerine alışırlar.

Geri