Karadeniz Pet

İkiside kızıştı

• Konbuyu başlatan Samet YLDRN
  • Başlangıç tarihi
S

Samet YLDRN

Guest
İki kuşumda kızıştı yuvayada giriyolar ırkları nedir bide nasıl yavru cıkar bunlardan

3exo.jpg

Tam yeşil tam sarı Yeşilli sarılı Yerli gibi geldiler bana

kuslar cek kırması gibi duruyor. renkleri canlı ve saglıklılar.

Dışarı çıkarmayın, havuç veya nijer verin ama nijeri çok az verin sıcaklardan dolayı ve sabır.

Dışarı çıkarmayın, havuç veya nijer verin ama nijeri çok az verin sıcaklardan dolayı ve sabır.

Sıcak havalarda nijer tohumunun fazla verilmesi önerilmez. kuslarda asırı derecede yaglanma meydana getirir. havuclu mama verebilirsin haftada 2 defa. Nijer tohumunu ise yemliklerine 1 cay kasıgı kadar koymalısın.

kuşların kızıştığını nereden çıkardın bana dişi hiç kızışmış gibi gelmiyor, her yuavaya giren kuş kızışmış anlamına gelmez 1 sene yuvalığa girip de yumurtlamayan kuş var

kuşların kızıştığını nereden çıkardın bana dişi hiç kızışmış gibi gelmiyor, her yuavaya giren kuş kızışmış anlamına gelmez 1 sene yuvalığa girip de yumurtlamayan kuş var

Abi şöyle birsey de var illa kızısınca yumurta yapacak diye birsey de yok ama.

gökhan abi fotoğraf net cıkmamıs disi nin ceresi kahverengi bu arada 1sene yuvaya giripte yumurta yapmayan kusta sorun vardır veya kısırdır ?

gökhan abi fotoğraf net cıkmamıs disi nin ceresi kahverengi bu arada 1sene yuvaya giripte yumurta yapmayan kusta sorun vardır veya kısırdır ?

O işin kısırlıkla alakası yok ben ilk ciftimden 2 sene sonra yavru aldım :D

Geri