Karadeniz Pet

ikiside yuvalıkta.

ömer aktan

Yeni Üye
s.a arkadaşlar.erkek ve dişi kuşum günün yarısını yuvalıkta geçiriyor ikiside aynı anda girip orda duruyorlar.bu neden olabilir?çiftleşme belirtileri mi?

ne güzel resim koysanız iyi olur hayırlı olsun umarım yavrularınız gelir :)

Yuvaya alisiyolardir ama erkek okadar durmaz diye biliyorum benim erkek girip hemen cikiyordu

korkuyor da olabilirler kendi kuşlarımdan örnek veriyorum yuvalığa girip oturuyorlar :) korkuncada yapabilirler ama sizin inşallah korktukları için değilde çiftleşmek için girmesi taraftarıyım inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum

kardesım aynı sorum bende vardı dısım yumurtladı erkek dısarı cıkıp 10 dk duruyor sonra ıcerı gırıyordu bır baktım dısı yumurtanın ustune yatmıs erkekte yanında duruyor :D

merhabalar forumda yenıyım nasıl kuslarımın ılanını verebılırım

bugün yuvalığı kontrol ettim ama yumurta yoktu.korkmaları imkansız benden başka odaya giren yok bende günde iki üç defa giriyorum odaya.ikisinin durması ilgincime gitti ve ne zaman odaya girsem yuvalıktalar.bekleyelim inşallah güzel yavrularını alırız.çok tşkler yorumlarınız için

arkadaslar konu varken sormak istiyorum yaklasik 2 aydr cift kuslaim var 1 ay oldu yuvaliklarini takali son 10 gundur disi yuvalikla ilgileniyo iceri bakiyo giriyo nadiren ama toplasan 1 dakka durmuyo icine biraz yem koydum sizce ne olabilir buu

arkadaslar konu varken sormak istiyorum yaklasik 2 aydr cift kuslaim var 1 ay oldu yuvaliklarini takali son 10 gundur disi yuvalikla ilgileniyo iceri bakiyo giriyo nadiren ama toplasan 1 dakka durmuyo icine biraz yem koydum sizce ne olabilir buu

kardesım bence hazırlık yapıyor:)

insallah kardesim yavru almayi isterim ama en onemlisi mutlu saglikli olsunlar kafesin icinde otmeleri kesilmesin en guzeli oooo

insallah kardesım benımkıler su an hıc otmuyorlar ama yavrularının otecegenı bıldıgımden sabredıyorum :D

yuvaya alışıyolar bencede yumurta yakında elinle yumurta olduğunu anlayabilirsin.

Korkudan da yapabilir dişi kuş içeride meraktan duruyorsa erkekte yanına gidebilir normal şeylerdir bunlar daha cok meraktır onların yaptıgı.

yanı en basta benımkılerde oyleydı 1 2 dk fln dısarıdan bakıyor du su an 5 yumurtadayım :D

Benimkilerde içeri girip çıkmaya başladılar. Erkek daha meraklı. Ortalama olarak ne kadar süre sonra yumurta gelir aceba?

Benimkilerde içeri girip çıkmaya başladılar. Erkek daha meraklı. Ortalama olarak ne kadar süre sonra yumurta gelir aceba?
Dostum bendede oyleydi 7 10 gun felan sabret insallah Alirsim yavrular

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri