Karadeniz Pet

İkiz Muhabbet Kuşu Gördünüz Mü Daha Önce

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
ikiz muhabbet kuşu

1525638_805377909478660_1950245028_n.jpg

Ben ilk defa şimdi görüyorum :) Cem bey sizinmi bu yavrular Maşallah valla bu forumda daha öğreneceğim çok ilginç bilgiler var :D

Ne kuşlar var ikiz yumurtluyorlar bizimkilerde dizi izlesin :)

Bizim kuşların cinsel hayatı yok su yem mama oyun uçmak uyumak kaka yapmak gece 11de uyurlar tv izleriz sabah cak cak öterler hep aynı rutin. :)

Şaşırtıcı. Paylaşımınız için teşekkürler.

gerçek anlamda tek yumurta ikizi olmuş bunlar :) sahibi elden çıkarmaz umarım. ben olsam bu yavruları büyütüp başka kuşlarla eş tuttururdum, ikiz geni sonraki kuşaklara aktarılır çünkü. Tekrar ikiz yavru alma ihtimalini yükseltirdim. Keşke bize de denk gelse böyle güzel ilginç durumlar.

gerçek anlamda tek yumurta ikizi olmuş bunlar :) sahibi elden çıkarmaz umarım. ben olsam bu yavruları büyütüp başka kuşlarla eş tuttururdum, ikiz geni sonraki kuşaklara aktarılır çünkü. Tekrar ikiz yavru alma ihtimalini yükseltirdim. Keşke bize de denk gelse böyle güzel ilginç durumlar.

işallah ben olsam bende öyle yapardim buyutmek isterdim.

bence kuşlar şuan ölmüştür küçücük yumurtadan 2 sağlıklı kuş çıkmaz fake paylaşım benim kendi düşüncem sizin düşüncenizede saygı duyarım.

bence kuşlar şuan ölmüştür küçücük yumurtadan 2 sağlıklı kuş çıkmaz fake paylaşım benim kendi düşüncem sizin düşüncenizede saygı duyarım.

fake paylaşimi fake olması için fotoshopdan oraya koyması lazim bizim köyde cift civciv cıkaran tavuk biliyorum ben dostum...

yanlış bilgi..

Son düzenleme:
Muhabbet kuşu olduğundan şüpheliyim. Çünkü forumlarda yavruların doğduktan sonra birkaç gün güzlerinin kapalı olduğundan bahsediliyor.Burdaki kuşların gözleri fal taşı gibi.

Geri