Karadeniz Pet

Ilaç ve vitamin satışı

Abdurrahman TEKNECİ

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba,

uzun zamandır güvercinlerin hastalıkları tedavi ve bakımları için ilaç ve vitamin satmaktayım.aslen güvercin yetiştiricisiyim kendi muhabbet kuşlarımdada bunları bizzat kullanmaktayım ve etkili sonuçlar görmekteyim.
fiyat konusuna gelince piyasadaki ilaçlara oranla çok daha hesaplı oluyor. Bu yüzden diğer arkadaşlarında aynı işe yarayan ilaç ve vitaminlere yüksek rakamlar ödemesine gönül razı gelmiyor. Bu akşam resim yükleyeceğim vitamin ve ilaça ihtiyaçı olan arkadaşlar özel mesajdan wapsaptan veya buradan ulaşabilirler.toplu ve adetli satış yapılır.elimizden geldiğince destek olunur.

hayırlı satışlar olsun.

Hayırlı satışlar olsun,bakalım neler var

Hayırlı satışlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:31 --

Arkadaşlar merhaba,
En alt resimde tabloda ilaç etkileşimleri ve alış fiyatları yazılı kar yapıyor zannedenler aldanmasın kar amaçlı kesinlikle değildir tamamen hizmet amaçlıdır. Orada yazan fiyata sadece 1 TL üzerine koyun bize gelirken ödediğimiz kargo masrafıdır. Kargo alıcıya aittir.

Son düzenleme:
Hayırlı satislarin olsun kardesim koklatirsin artik vitaminlerden :)

Çok güzel de sadece güvercin için demişler. ?

Levent Bey Merhaba,

Tam o konuyu yazıyordum firmanın satış politikası etkileşim aynı ilaç aynı sadece dozu düşük veya yüksek paketlerde muhabbet kanarya vb. tavuk horoz vb. kanatlı hayvanlarda kullanmak üzere ilaçlar mevcut. Ben kendi kuşlarımda güvercin muhabbet ve papağanlarda kullanıyorum gayet memnunum ayrıca ilaç taze olarak hazırlandığı için etkileşim hızı daha fazla oluyor. Alan arkadaşlara nasıl kullanacağını dozunu anlatacağım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

Hayırlı satislarin olsun kardesim koklatirsin artik vitaminlerden :)

Kardeşim sana söyleyecektim inan aklımdan çıktı koklatmak ne kelime köpeğin olsun. Bizim mezat kapandı şikayet etmişler ruhsatı yok diye kapattılar bende elimden çıkartacağım ilaçları aklıma sonradan geldi burası kurumsal firmadayım biliyorsun ek iş yasak kuş pazarına falan gidemiyorum güvercin birliğinden bir arkadaşa toplu verdim az bir şey kaldı onlarda elimden çıksın bırakacağım artık.

Arkadaşlar,

Son olarak 95 paket 5 - 6 şişe iki adet te BIYOTOKS dış parazit ilacı vardır. Muhabbet kuşu veya üretim kafesi ile takas edebiliriz. Değerlendirip Kar etmek isteyenlere fırsat Üretime geçeceğim kuş topluyorum. Toplamda 700 tl üzerinde ilaç vardır 400 tl veya 3 çift muhabbet kuşuna vereceğim.

Levent Bey Merhaba,

Tam o konuyu yazıyordum firmanın satış politikası etkileşim aynı ilaç aynı sadece dozu düşük veya yüksek paketlerde muhabbet kanarya vb. tavuk horoz vb. kanatlı hayvanlarda kullanmak üzere ilaçlar mevcut. Ben kendi kuşlarımda güvercin muhabbet ve papağanlarda kullanıyorum gayet memnunum ayrıca ilaç taze olarak hazırlandığı için etkileşim hızı daha fazla oluyor. Alan arkadaşlara nasıl kullanacağını dozunu anlatacağım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

Kardeşim sana söyleyecektim inan aklımdan çıktı koklatmak ne kelime köpeğin olsun. Bizim mezat kapandı şikayet etmişler ruhsatı yok diye kapattılar bende elimden çıkartacağım ilaçları aklıma sonradan geldi burası kurumsal firmadayım biliyorsun ek iş yasak kuş pazarına falan gidemiyorum güvercin birliğinden bir arkadaşa toplu verdim az bir şey kaldı onlarda elimden çıksın bırakacağım artık.

Senin bana versigin coccimix miydi la bu arada bak unuttum uzun zaman oldu ondan alim ben senden o baya iyiydi

Senin bana versigin coccimix miydi la bu arada bak unuttum uzun zaman oldu ondan alim ben senden o baya iyiydi

Evet kardeşim isal olduklarında vermiştim. Harbi sen o çifti ne yaptın onlarda fena güzeldi satma demiştim sana.

İçerik derken etkileşim mi abi

Kusura bakma eksik yazmışım..

Şu dördünün de içerikleri aynı hep:
Turbovit
Turbovit-1
Ornimix
sky-levmix

Evet abi ilaç etkileşimi ve içeriği aynı ama tedavi kullanmak istediğin hastalığa uygun paketlenmiş satışı kolaylaştırmak için bizim ilaçlarımız gibi düşün bir ilaç bir çok hastalıkta destekleyici veya tedavi amaçlı kullanılıyor.

Benim ilgimi çeken şu güvercinlerin fotoğraflarını göremiyormuyuz :) bu arada hayırlı satışlar

Geri