petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlerleyen zamanda ciftlesirler mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve isa ölmez tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. isa ölmez

Kuşlarımdan erkegin yavru ( 2-2.5 aylık ) disinin ise 1 yasından buyuk olduğu söyleniyor . Sizce ilerleyen zamanlarda ciftlesirler mi ?

2. Ahmet Yusuf TAŞ

Ben burda dişi bi kuş göremedim ikiside erkek sanki büyük olanın cere mavi gibi duruyorda.

3. isa ölmez

forumda konu açtım. hepsi dişi dedi. ayrıca iki kuşçuya görüdüm aynı seyleri dedi .

4. iko71

iko71 Guest

çiftleşmeleri için en az 7 aya ihtiyaçları var ama bana sorarsanız dişiyi değiştirin yerine iri ve kzışmış bir dişi alın derim.

5. isa ölmez

bilgiler için teşekkür ederim. dişi kuşum benım misafirim. kaçak olarak geldi bana. davetsiz misafir yani bi sabah eve girmişti. bende gidip bi erkek aldım. o yüzden degısmek ıstemıyorum. ayrıca annemde rüya gormustu gece sabahıda bu olay Oldu. BURDA ÖNEMLİ OLAN ERKEK KUŞ KÜÇÜK. ÇİFTLESME 7 AY SONRA OLUR MU OLMAZ MI ? YAVRU ALABİLECEK MİYİM YANİ :))

6. Hakan GÖLGE

ya erkeği değiştirin çok küçük çiftleşmez bunlar daha dişinin yaşına yakın bir erkek alın

7. iko71

iko71 Guest

7 ay sonra çiftleşme olacak diye bir garanti yok belki hiç çiftleşmeye bilirler kısmet işi bu ilerde belki anlaşamayacaklar ve ayrılacaklar :D gönül isterki hemen çiftleşsinler ama bu olanaksız..

8. isa ölmez

hocam bende erkeğin çiftleşme yasına geldiğinde . Dişinin buna uygun olup olmadıgını merak ettım :) suan ciftlesmeyeceklerını bılıyorum .

9. isa ölmez

HEHE yok onlar beşik kertmesi oldular :D :D umarım çiftleşecek yasa geldıgınde erkek sorun çıkmaz :)

10. Mert SAMYELİ

usta bence erkeği değiştir 7-8 aylık kızgın bi erkek bul çiftleşirler :)

11. isa ölmez

bizimkiler aliştilar sıcak bakmazlar ama çiftleşecek bi erkek bırakırsam , bir tanede dişi yavru bırakırsam olur mu . kafeste yavru (dişi-erkek ) bide çiftleşmeye uygun (dişi erkek ) olacak. oyle olur mu yoksa aynı kafeste sorun mu çıkar. :) cunku bu erkek kafeste kalmalı :))

Sayfayı Paylaş