Karadeniz Pet

İlginç bir soru ama merak ettim :D

• Konbuyu başlatan OnurArtürk
  • Başlangıç tarihi
Eğerki dişiniz sürekli yuvada zaman geçiriyor ise yumurta var demektir ama kuşlarınızın ikiside halsiz görünüyor..Mama ve vitamin takviyesi yapmanızı öneririm..Dişi eğerki hep böyle kabarık ve durgun ise yumurta tıkanması olmuş olabilir.

yumurta var ama birde dışkısı eskisine oranla büyük mü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:06 -->-> Daha önceki mesaj 02:04 --

Eğerki dişiniz sürekli yuvada zaman geçiriyor ise yumurta var demektir ama kuşlarınızın ikiside halsiz görünüyor..Mama ve vitamin takviyesi yapmanızı öneririm..Dişi eğerki hep böyle kabarık ve durgun ise yumurta tıkanması olmuş olabilir.

serkan bey bişey sormam gerek benim dişi daha önce yumurtlamıştı size konuyu anlatmıştım erkek kıskançlıktan yumurtaları kırmıştı..gündüzleri yuvadaydı ama geceleri yuvada değil erkeğin yanındaydı bu neden olabilir?cevap verdiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim

yuvyı tak oluruna bırak üstüne gittikçe olmaz :) ne yaparlarsa yasınlar senin yapman gereken şey çok basit onlara iyi bakmak onlar zaten senin hakkını verir :)

Geri