petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlginç Bişey Oldu :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serkan AKYÜZ tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Serkan AKYÜZ

Arkadaşlar Bugun İlk Yavrum '' ÇAKI '' Yumurtadan Çıkalı 1 Ay Oldu Tam Tamına. Ama İlginçtir ki Daha Yavru Kuş Annenin Yanında İken Bugun Bi Baktım Ki Tekrar Yumurtlamış ve diğer yavru kuşu ayırdım anneden :) Bi sıkıntı olurmu anlamadım yanı şaşkınım :) yardım edin bana

2. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    yeme düşmeden ayırmasaydın anne yenından .anne zaten kuşu beslediği için yumurtayada yatar anne ikisinede yatar aynısı bi kaçkere banada oldu..

3. Serkan AKYÜZ

eşim görmüş yavrunun kafasını gagalıyomuş ama

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    en iyisini yapmışsın,biraz daha kalsa öldürebilirdi,şimdi o kuşa kabuksuz yemle kabukluyu karıştırıp ver

5. Serkan AKYÜZ

Banada biraz mantıklı bi iş yaptım gibi geldi . anneye verdığım mama vardı özel bi mama onunla normal yemı kafesin tabanına döktüm bakalım inşallah yer abi

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    İyi yapmışsınız. Kuş ortamı beğendiyse kuluçka bitmeden bir kuluçka daha başlıyor.

Sayfayı Paylaş