petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlginç davranış

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Moster66 tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Moster66

Moster66 Guest

Muhabbet kuşu çiftim gece olupta ışıkları kapatınca kafesin ön teline tutunup öylece duruyorlar ikisi birden bunu yapıyor. Bir süre sonra ayakları yorulunca ağızları ile de tutunup destek alıyorlar.
    Gece ışığı açtığım an karşılaştığım görüntü.Sizce bunun sebebi ne olabilir?

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yeni almşsanız alısmaya calısıyordur.

3. Moster66

Moster66 Guest

Arkadaşlar daha fazla cevap bekliyorum.

4. H. Mehmet YILDIZ

eğer bunu gündüzde yapıyorsa kuş alışmaya çalışıyor veya kafeste kortuğu bişiler vardır.

5. Moster66

Moster66 Guest

Gündüz yapmıyor sadece gece 11den sonra yapıyor. Ayrıca kafeste korkacakları birşey yok üstlerini örtsemde örtmesemde oda karardığı zaman bunu yapıyorlar kendi aralarındada bütün gün iyi bir şekilde anlaşıyorlar.

6. H. Mehmet YILDIZ

karanlık olunca kendilerini kilitlerler yani hareketsiz kalmaları gerekir.

7. sevdamesk

sevdamesk Guest

yeni aldığımda ilk 4 5 gün benim kuşum da böyle uyumuştu. ortama alışmak için.

8. Sercan GÜLÜM

Işığı kapatmadan önce rahat edecekleri bir yerde olduklarından emin olun bir tüneğin üstünde durması gibi

9. Arslan BEY

benim kuş korkunca yapıyor onu

10. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Bence tuneklerinde bir sorun vardir yerini degistir tunekler tahta degilse tahta tunek almani tavsiye ederim bi yerde bole okumustum

Sayfayı Paylaş