Karadeniz Pet

İlginç geliyor :))

• Konbuyu başlatan Aliyilmaz
  • Başlangıç tarihi
A

Aliyilmaz

Guest
Arkadaşlar 3 çift kuşum yanyana kafeslerde duruyor 1 çiftin dişi olanı odaya ben girince hemen yavruluğun içine giriyor. Kafese biraz daha yaklaşınca erkek olanda kaçıyor. Diğer 2 çiftte böyle bi sorun yok. Sıkıntıları nedir acaba, nasıl anlarım ?

Arkadaşlar 3 çift kuşum yanyana kafeslerde duruyor 1 çiftin dişi olanı odaya ben girince hemen yavruluğun içine giriyor. Kafese biraz daha yaklaşınca erkek olanda kaçıyor. Diğer 2 çiftte böyle bi sorun yok. Sıkıntıları nedir acaba, nasıl anlarım ?

Nezamandır sizde kuslar daha alışmamış ürküyo olabilirler sizden.

Benim Çiftimde Aynen Öyle :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:47 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Erkek 8 Aydır benle dişi daha 1,5 ay oldu :)

Benim Çiftimde Aynen Öyle :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:47 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Erkek 8 Aydır benle dişi daha 1,5 ay oldu :)

Dişi ürküyo daha tam alışamadı herhalde.Bana kalırsa erkeğinde peşinden gitmesi normal benim ciftimde oyle biri gittiği zaman hemen diğeride peşinden gidiyo geçici bişeydir sana karşı güven kazandığı zaman sorun kalmıycaktır.

2 aydır bende kuşlar. Alışmaları için bişey yapmalımıyım ? Yoksa zamana mı bırakmak lazım.

2 aydır bende kuşlar. Alışmaları için bişey yapmalımıyım ? Yoksa zamana mı bırakmak lazım.

Yuvalığı cıkar kaçacak biryeri olmasın sonrada urkutmeden yaklas bir sure elini tut kafesin üstünde guven saglasın sana böyle bir iki gune alışır zaten sonra takarsın yuvalığı yine.

Bu yöntemi denemeye bugün başlıyorum :) teşekkürler :)

Geri