petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlginç geliyor :))

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aliyilmaz tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Aliyilmaz

Aliyilmaz Guest

Arkadaşlar 3 çift kuşum yanyana kafeslerde duruyor 1 çiftin dişi olanı odaya ben girince hemen yavruluğun içine giriyor. Kafese biraz daha yaklaşınca erkek olanda kaçıyor. Diğer 2 çiftte böyle bi sorun yok. Sıkıntıları nedir acaba, nasıl anlarım ?

2. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Nezamandır sizde kuslar daha alışmamış ürküyo olabilirler sizden.

3. Abdullah Mustafa YILMAZ

Beğenileri:
    0
    Benim Çiftimde Aynen Öyle :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:47 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Erkek 8 Aydır benle dişi daha 1,5 ay oldu :)

4. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0

Dişi ürküyo daha tam alışamadı herhalde.Bana kalırsa erkeğinde peşinden gitmesi normal benim ciftimde oyle biri gittiği zaman hemen diğeride peşinden gidiyo geçici bişeydir sana karşı güven kazandığı zaman sorun kalmıycaktır.

5. Aliyilmaz

Aliyilmaz Guest

2 aydır bende kuşlar. Alışmaları için bişey yapmalımıyım ? Yoksa zamana mı bırakmak lazım.

6. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalığı cıkar kaçacak biryeri olmasın sonrada urkutmeden yaklas bir sure elini tut kafesin üstünde guven saglasın sana böyle bir iki gune alışır zaten sonra takarsın yuvalığı yine.

7. Aliyilmaz

Aliyilmaz Guest

Bu yöntemi denemeye bugün başlıyorum :) teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş