petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlginç hareketler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkay Tunalı tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Berkay Tunalı

Muhabbet kuşum yaklaşık 4-4.5 yaşlarında erkek. Birkaç gündür beni gördüğünde omzuma geliyor, çıldırmış gibi hareketlerde bulunuyor. Parmağımla oynaşıyor filan. Bnların anlamı çiftleşme isteği olabilir mi bunu öğrenmek istiyorum.

2. Samet Çağlar

olabilir dostum sağa sola da sürtünüyor mu

3. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

Sıkıntı yok normal hareketler. Kafasını aşağı yukarı sallar kulak memesiyle oynar vicir vicir bişey söyler. Herşey yolunda :)

4. Berkay Tunalı

Sağa sola sürtündüğü pek yok açıkçası, bi kafasını kaşıtır sağa sola o kadar.
    Evet şirin hareketler sergiliyor. Gidince de arkamdan bağırıyor kerata :D Da bu aralar bayağı bi aktif oldu, niyetini belli edermişçesine.

Sayfayı Paylaş