petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlgisiz erkek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve eginenes tarafından 14 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. eginenes

eginenes New Member

Beğenileri:
    0
    Yavru aldığım dışı kuşum olgunlasinca kizisma dönemine girdi gagası kahverengimsi bir renk şu an onu öyle görünce gidip yaşına denk olabilecek bir erkek aldım.alalım 7-8 gün oldu ama halen çekingen korkak ve tirsiyor. Dışı kusum öpmeye tüylerini temizlemeye ve yem vermeye başladı ve bazen ayak atıyor erkek kusuma buna rağmen erkekte bir reaksiyon yok ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum olabilecek her yardıma açığım yeni başladım bu gonulisine yardım bekliyorum sizden

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    7-8 gun oldu diyorsun bu sure kusun alismasi icin cok kisa bir sure sen kuslarina yemlerini sularini ve mamalarini duzenli bir sekilde ver yeterli

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yeni kuşun ortama alıştığında o da karşılık verecektir dişiye..
    Hayırlı olsun.

4. eginenes

eginenes New Member

Beğenileri:
    0
    Abi teşekkür ederim.peki bu alışma süreci ne kadar sürer ..birde kafesin yanına biri yaklaşınca yada ortamda biri ayağa kalkınca herhangi birşey görünce kafeste deli gibi kacisiyor nasıl bir yol izlemeliyim.

5. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Rahatsız etmezsen 2-3 haftaya alışır.. Sürekli oturduğunuz odada durmazsa iyi olur.

6. eginenes

eginenes New Member

Beğenileri:
    0
    Tmm abi çok gir çik olmayan bir odaya alıp karismayacam bakalım ne olacak ayrıca bi erkek kuş daha var onuda kafese atıp ikisinden birini seçmesini sunmak mantıklı olur mu ??.. ve bu durumda kafese yuva takmalimiyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

Abi hbr bkliyorum..

7. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O kuş ortama alismamistir daha ortama alisinca yerinde duramaz Güle güle besleyin

9. tayfunsu

tayfunsu New Member

Beğenileri:
    0
    kardes sendeki durumun aynisi bendede var erkegi getireli 3 ay oldu disi istekli erkekte tik yok

Sayfayı Paylaş