petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ilgisizlik

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve serdar1917 tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. serdar1917

Sayin uyeler,

Muhabbet kusu almak istedigimden yaptigim arastirmalarla bu forumu buldum ve gecen hafta uye oldum.

Gecen haftadan beri ankarada yavru muhabbet kusu aramaktayim hemen almak icin. Ne yazik ki uylerin verdigi ilanlara cevap yazdigimda bir uyenin hic cevap vermemesi hatta foruma ilan verip 1 haftadir girmemesi sebebi ile ulasamadim. Baska bir uyeden hemen iletisim icin cep telini istememe ragmen israrla iletisime gecmemesi sebebi ile amacima ulasamadim. Baska bir uye ile iletisime gecmeme ve kusu ertesi gun gelip alacam dememe ragmen daha sonradan beni arayip musait degilim aksam 8-9 dan sonra gel emi talep etmesi nedeni ile yine amacima ulasamadim.

Ankara forum uyelerinden bu kadar zor kus alinacagini dusunememistim. Onerim olarak da bence gercekten urettikleri kuslari satmak isteyenlerin kisilerin satici kimligi ol,asini ve satis sablonunda mutlaka tel yazilmasinin zorunlu olmasi gerekmektediraksi takdirde alicilar asla ulasamayacaktir.

Onun disinda forum kuslar hakkinda bilgi almak icin cok guzel bir platform olmakla daha da gelismesini dilerim.

2. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    ben istanbuldan kimin numarasini istesem tak diye veriyo ve gecenin bi.vakdinde arasam yardci oluyolar evet numara yazmalari zorumlu olmali bencede

Sayfayı Paylaş