petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlgisizlik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmet Tek tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    çifthane bir kafesle 2 çift muhabbet kuşu bakıyorum 1.ci çiftim eş tuttu gibiler erkek çok istekliydi ama şuan isteği eskisi kadar yok sürekli dişinin sırtına çıkma çabaları kuyruguna basma bunları kaybetti şuan diğer çiftimin erkeği ile sürekli kafesin dibinde (ARADA TEL VAR) birbirleriyle ufak gagalarşmalar bakışmalar yaşıyoruz daha çok ilgisini diğer erkeğe verdi napmalıyım .dişimin çifleşmek istiyo gibi ama bir türlü birleşme yaşanmıyo.haftafa 3 kere bazen 4 kere mama-meyve-sebze gibi ihtiyaçları karsılıyorum oda biraz soğuk o kadar

#1 Mehmet Tek, 27 Ekim 2015
    Son düzenleme: 27 Ekim 2015
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    araya tahta koyun bırbırını gormesınler kı ılgı dagılmasın.

3. shaggy

shaggy New Member

Beğenileri:
    1
    Evet bencede arayi kapatin erkek tuye girecek olabilir mi ilgisinin dusme nedeni olarak....

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    çifthanede tek takım olarak besle kardeşim kuşları . öteki kuşu ayrı bir kafese al erkek kızgınlıkdan diğer kuşa ilgi gösterebilir erkeğin iyi analştığı dişi kıskanıp küsmüş olabilir ;)

5. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    zaten inanırmısınızı 3 kafes var odamda 1 kafes daha koyarsam bana yaşayacağım yer kalmıyo 2 tane papağan kafesim var 100x50x50 boyutlarında bide bu çifthane 1 kafes daha koyarsam hareket edemem odada.

ayrıca ilgi gösterdiği erkek 2 erkekte dişileri bıraktı birbirleriyle ilgileniyo

#5 Mehmet Tek, 27 Ekim 2015
    Son düzenleme: 27 Ekim 2015
  6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    O zaman araya tahta koy ki, birbirlerini görmesinler.

Sayfayı Paylaş