Karadeniz Pet

İlk ağız mı yoksa ikinci ağız yavruları mı damızlık ayrılmalı?

Önder AYYILDIZ

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bi makalede sonraki kuluçkaların ilk kuluçkaya göre daha iyi bakıldıgını okudum.
Doğrumudur damızlık olarak ilk kuluckadakilerden mi ayırmalı yoksa sonrakilerden mi ?

Bence ayır aralarından seç :)

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] millet istiyorda bi kıyabilsem veresim gelmiyor :D 2 tanesi babanın kopyası birini veririm olmazsa :D

Ne yap et dişi yavrularını kendine ayırmaya çalış erkeklerden verebilirsin ama en iyi dişilerini kendine ayır

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] Doğru diyon abi dişi önemli bi abide altına jumbo attıgı kırıklarından yavru dişi verecek bakıcı diye bundanda ayırayım. Ama hepsi parçalı bakalım dişiyi erkeği nasıl ayırcaz :D

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] son durumları bu abi en büyüğü 24 günlük oldu bugun en küçük de 17 günlük cinsiyet için erken midir ?

1 numara

2 numara

3 numara

4 numara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

Şuan için favorim siyah kanat :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Sağol abi taşınma işi olmadan gelicem senden yine yavru almaya giderke sağlam damızlık kuş götüreyim yanımda :)

Maşallah kardeşim favorim 4 numara :) henüz erken

Onu bende merak ediyorum da annesine benzese iyi olur hepsi parçalı olmasa :d

Aylarca yumurtlamasini bekledigim kuş geçen sene ilk kuluçkasını yaptı 2 yavru çıktı biri yaşadı, ben nede olsa bundan sonra düzenli olarak yumurtlar diye dışı vede çok güzel renkte olan kuşu sahiplendirdim ama sonradan beklenmedik bir şekilde erkek oldu, yeni erkeğe alıştığı anda da dışı oldu, velhasıl o günden beri yavru sahibi olamadim. Bence ayirmalisin

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah Subhanallah
benim favorim 1 numara

Geri