petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilk defa başıma geliyor yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve olcay tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    herkese iyi günler 9 aylık mubişim şaşkın her hafta kafesini sıcak sabunlu su ile yıkıyorum kuşumun popsunda açılma var bugünde kafesini temizledikten sonra şaşkınada sprey sıktım ıslandıktan sonra açılma ortaya çıktı bit e karşı hep aynı spreyi kullandınıyordum bu açılma neden olmuştur arkadaşlar nasıl bi çözüm uygulaya bilirim 9 aylık kuşum 8 aydır bende bugüne kadar hiç hastalanmadı çok şükür şuanda da neşesi yerinde hep oyun oynuyor bugün kaşınması artmış durumda durmadan kaşınıyor ne den olmuş olabilir ne suyuna tüy dokumu vitamini koydum şuan lütfen yardım edin

buda 1 hafta önceki resmi

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kis poposu islak oldigindan bence oyle olmus kus saglikli bence dostum

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  4. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    kafesin de de baya bi tüy vardı poposuna kafasını sürüyor kaşıyor elime aldığımda da yolmuş sanki tüyünü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

buda tüylerinin kurumuş hali

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sıkıntı edecek kadar kötü görünmüyor

6. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    9 aylık ve 8 aydır mubiş bakıyorum bugüne kadar burdan okuduklarımı ouguladım sağlıklı bi hayat sürüyor mubişim ama bugün bunu görünce biraz korktum burdaki arkadaşlar daha önce açtığım knuda kzışmış durmda demiştiler acaba ondan mı oldu anlamadım

Sayfayı Paylaş