Karadeniz Pet

İlk defa yuvalik önünde :)

• Konbuyu başlatan bace
  • Başlangıç tarihi
B

bace

Guest
Evet arkadaşlar az önce salona gittiğimde karsilastigim olaydan ötürü çok mutlu oldum sizlerdelede paylaşmak istedim gittiğimde uzun suredir bekledigim çiftinin dişisi yuvalikya bekliyor etrafini issiriyordu yuvaligi takali 5 gün oldu İnşallah devami gelirde hayurlisi ile çiftleşirler ilk defa yuvalik önünde görünce mutlu oldum :)

hadi bakalım yakın zamanda kavusursun inşallah

dişi yuvalıgı kemirmeye basladıysa arkası gelecektir.

rahatsız etmeyin mama vermeyide ihmal etmeyin

İnşallah saol kardeş mama yemiyorlar bende hazir mama alt cam onu yiyorlar onu denedim hayirlisi ile olaydi :)

mamayı nasıl yemiyorlar mamayı yaptıktan sonra üzxerine biraz tarcın dökersen yememeleri az bir ihtimal bence kokuya gelip tadacaklardır.

çiftleşip yumurta yaptıktan sonra birde üzerine yavrular gelirse sen o zaman bak mutluluğa. yalnız sabırsızlıkla beklemekte zor iştir ha ona göre :)

Hadi gözün aydın. Yuvaya girdiğinde sen yuvayla ilgilenme şimdiden yuvanın içini hazırla (talaş, kum ne koyacaksan) kuş girmeye başlayınca yuvaya dokunmayacaksın.

yavas yavas alısacaktır merak edıp kafasını ıcerıye sokacaktır ondan sonrada yuvalık hazılıyacaktır ama yavaş yavaş tabi

Hadi inşallah bakalim havuç verdim yarim saattir onu kemiriyor :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri