Karadeniz Pet

Ilk gözağrım çiftlerim ilk yavrusu

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar hobihanem de yer alan ilk gözağrım çiftlerim ilk kuluçkada 4 yumurtaları oldu,2 boş, 2 dolu çıktı,yavrulardan birini 1 hafta yaşadıktan sonra kaybettim.şimdi 26 Günü'nde olan sevimli yavrumun resimlerini siz sevgili Arkadaşlarım ile paylaşmak istedim,Maşallahları eksik etmemenizi rica ediyorum,bu yolda emek verip yavru almak isteyen tüm Arkadaşlara bu duyguyu yaşamayı Rabbim nasip eylesin.
İşte yavrumuz renk nasıl olacak merak ediyorum,duman renginde ne anne ne babadan almış:)
Not: [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] ustam bu yavrunun ismi senden olsun:)

gkQ3Yb.jpg

4LNBWY.jpg

7oj0Lv.jpg

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Yeni yerinde yavruların devamı gelir inşallah.
Sarı kafa güzel yavru olacak.

çok güzel maşallah. Eldivenlerden dikkatimden kaçmadı hijyenik çalışıyoruz :)

Maşallah gözün aydın abi hayırlı üretimler olsun

Inşallah Cihan Bey, emek veren herkesin emeğinin
karşılığını almasını temenni ederiz.

çok güzel maşallah. Eldivenlerden dikkatimden kaçmadı hijyenik çalışıyoruz :)

Mustafa hocam hijyen Şart maske,eldiven biraz da mesleğin verdiği Alışkanlık:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

Maşallah gözün aydın abi hayırlı üretimler olsun

Saolasın fatıh kardeşim daha güzelleri senin olsun inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

masallah cihan hocam

Tşk ederim Mehmet hocam sizin yavrulara da maşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

Inşallah Cihan Bey, emek veren herkesin emeğinin
karşılığını almasını temenni ederiz.

Amin Bünyamin bey bu yolda kararlı ve Sabırlı olduktan sonra oluyor

Maşallah, hayırlı üretimler olsun..
Cihan, folluk içine mısır granülü yerine talaş koysan daha iyidir. Mısır granülü son derece emici olduğundan yavruların tüysüz halinde üzerlerine yapışma riski var.

Tşk ediyorum Levent bey,talaş ile karıştırdım biraz hımm öyle bir soruna neden oluyor ise bundan sonra tek talaş gidelim,Saolun Levent bey

hayırlı olsun boncuk gibi :) sağlıkla uzun yaşasın :)

Hey maşallah sen de benim gibi ilk yavrunu ayır Usta bazı agabeylerime kardeşlerime bunu dediğimde satmayı tercih etmişti adını sürmeli koydum dediğim renk çıktı değil mi :)

Son düzenleme:
maşşallah kardesım gule gule besle