Karadeniz Pet

İlk Gün

• Konbuyu başlatan Osman ÖKKEŞ
  • Başlangıç tarihi
O

Osman ÖKKEŞ

Guest
Kuşumu bugün aldım. Biraz da araştırma yaparak aldım.
Kuşumun kafesinde her şey hazır. Kraker koymadım o da zararlıymış diye.
Daha oyuncağı da yok karar veremedim çünkü.

Sorularım;

Oyuncak olarak neler önerirsiniz?
Kuşum şu anda hareketsiz duruyor olduğu yere bakıyor. Dışkılamış kafese gözüküyor.
Boğazının altı bazen şiş duruyor bazen de düzgün sorun olur mu?
Kafasının üstünde sarı leke gibi bir şey var kendi doğal rengi mi hastalığı felan var mı acaba?

Tüm vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

kafese ve ortama alışınca oynamaya başlar.ben oyuncak olarak,kinder yumurtaların yumurta gibi sarı kapakları var onun büyük olan kısmını veriyorum.aşağıda kafasına takıp yukarı çıkıyor ve aşağı atıyor,çok komik oluyor

kafese ve ortama alışınca oynamaya başlar.ben oyuncak olarak,kinder yumurtaların yumurta gibi sarı kapakları var onun büyük olan kısmını veriyorum.aşağıda kafasına takıp yukarı çıkıyor ve aşağı atıyor,çok komik oluyor

cevabınız için teşekkür ederim.
boğazının altı bazen şiş duruyor bazen de düzgün sorun olur mu?
Kafasının üstünde sarı leke gibi bir şey var kendi doğal rengi mi hastalığı felan var mı acaba?

bu sorumun cevabını biliyor musunuz acaba?

Salıncak ve zil yeterlidir. Ayna koymayınız. O şekilde put gibi durması gayet normal ortama alışma sürecinde. Sarı lekeye gelince boyaysa eğer ithal edilen kuşlarda oluyor o. Daha detaylı bilgi için fotoğraf eklerseniz iyi olur.

Salıncak ve zil yeterlidir. Ayna koymayınız. O şekilde put gibi durması gayet normal ortama alışma sürecinde. Sarı lekeye gelince boyaysa eğer ithal edilen kuşlarda oluyor o. Daha detaylı bilgi için fotoğraf eklerseniz iyi olur.

Kökeni Türk'müş. Yemekten sonra fotoğraf koyacağım fakat ne kadar net olur bilemiyorum akşam akşam.

Geri