Karadeniz Pet

İlk Kaç aylıkken konuşturdunuz

biz bilmiyoz konuşturmayı yada sabırsız davranıyorum :s kaç kuş değiştim bu yüzden

Konusması biraz ilgi birazda zeka işi.
Benim 2 aylık kusuma 2 ay konusmayı ogretmeye calıstım ogrenemedi.
Ardından aldıgım 4 aylık kus 1 haftada ıslık calmayı ogrendi.

Konusması biraz ilgi birazda zeka işi.
Benim 2 aylık kusuma 2 ay konusmayı ogretmeye calıstım ogrenemedi.
Ardından aldıgım 4 aylık kus 1 haftada ıslık calmayı ogrendi.

2 aylık kuşa aynı kelimelerimi tekrar ettiniz karışıkmı. Ve 4 aylık kuşu konuşturanildinizmi şu an kaç aylık

2 aylıga normal olarak cicikuş demeyi ögretmek istedim ögrenemedi ama 4 aylık 1 haftada ıslık calmayı ögrendi su an 5 aylık oldu ve cicikuş demeyi ogrendi.

Avatardaki resim onun ilk aldıgım hali.ıslık calmayı ogretmemistim aslında yanıma cagırmak icin ıslık cqlarken ogrenmis baktım oda caliyor.cicikus demeyide sabah ve aksam yatarken 5-10 dakika tekrarladım oyle ogrendi bende konusamazsaniyordum ama ıslik caldıgını duyunca ogretmeye basladım :)

genelde 3 aylıkken konuşmaya başlar ama ergin olan kuş kur yapmak için taklit eder normalde

her gün belli saatlerde aynı kelimeyi 15 20 kere tekrarlayın.sabredin zamanı gelince konuşur zaten .inan konuştuklarında çok tatlı oluyorlar maşallah bende konuşmaz zannetmiştim ama 3.5 4aylıkken konuşur.

7 aylık oldu benimki kelime söylememekte inat ediyor oyuncak zilinin sesini çıkarıyordu zili bantladım neyse o çirkin sesi kesti şimdide 2 haftada çaldığım ıslığı öğrendi ben babacık babacık diyorum o bana fityuuu fiuuttt diye ıslık çalıyor sanki banane söylemicem işte dermiş gibi alla alla :D :D

Hiç Müzik Dinlerken Bişey Demiyorlarmi? Ötme Filan Konuşurlar Acaba Dişimi?

Geri