Karadeniz Pet

İlk kez böyle birşey görüyorum, çökük duruyor

C

cas

Guest
Arkadaşlar herkese merhaba;

Yaklaşık 4 yaşında hollanda cinsi, dışı bir muhabbet kuşum var. Uçmayı hiç sevmiyor, beceremiyor da zaten ama sorun bu değil.. Son zamanlarda tünekte çökük olarak durmaya başladı, keyfinde hiçbir sıkıntı yok, seslendiğinizde hemen düzeltiyor kendini zaten...

Neden olduğunu bileniniz var mı? Hiçbir şikayeti yok keyfi tamamen yerinde, günlük bakımları yapılan en ufak durumda veteriner götürülen bakımlı, aktif bir kuş. Ayaklarında falan başka hiçbir yerinde yara bere de yok

zwwy7n.jpg

Yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yalnızlıktan sıkılmıştır

benimde dişim öyleydi. ben sürekli kuluçka da yatmasına ve hiç uçmamasına bağladım. zira gir kaç gündür sürekli uçuruyorum şimdi o kamburluğu gitti dik duruyor şimdi. sizinki de uçmadığından veya yumurta beklentiniz varsa ondan olabilir belki.

aa ben resmi şimdi fark ettim sizin ki oturuyor gibi duruyor benim dediğim kamburumsu durmasıydı.

Son düzenleme:
ayağını kaldırmış uyuyor gibi uyurken beninm kuşda öyle
birde rica etsem başka düz tünekte dururken foto atarmısınız kuşumun cinsi hollandamı yerli mi ona bakacağım

benimde dişim öyleydi. ben sürekli kuluçka da yatmasına ve hiç uçmamasına bağladım. zira gir kaç gündür sürekli uçuruyorum şimdi o kamburluğu gitti dik duruyor şimdi. sizinki de uçmadığından veya yumurta beklentiniz varsa ondan olabilir belki.

aa ben resmi şimdi fark ettim sizin ki oturuyor gibi duruyor benim dediğim kamburumsu durmasıydı.

Kuşunuzun kamburluğunun gitmesine sevindim... Konunuzu hatırlıyorum, sürekli yuvalıkta oturuyordu sanırım... :)

Sanırım sizin kusun olayı rahatlık fazla rahatlıktan yayılmış o öyle keyif çatıyo :)

Merak edilecek bir durumu yok gibi sıkıldığından oturuyordur... :)

Geri