Karadeniz Pet

İlk kez kuş alacağım NERDEN ALMALIYIM ?

BURAKWX

Meraklı Üye
Üreticileri araştırdım şuan elinde yavru yerli muhabbet olan yok , olanlarda resim gönderdi baktığı yerin duvarları hep rutubet filan . yavru muhabbet nereden alsam daha iyi olur ? istanbul anadolu yakasındayım .

Eğitme maksatlı mı yavru arıyorsunuz?

bize daha hızlı alışsın diye . önerdiğiniz üretici yada pet shop var mı

Forum ilanlarına göz atar ve forumu takip ederseniz şayet pet shop kuşlarına nazaran daha sağlıklı üreticiden kuş sahibi olabilirsiniz.

Üreticileri araştırdım şuan elinde yavru yerli muhabbet olan yok , olanlarda resim gönderdi baktığı yerin duvarları hep rutubet filan . yavru muhabbet nereden alsam daha iyi olur ? istanbul anadolu yakasındayım .
Biraz daha beklerseniz yeme düşecek yavrular var. Haftada 1 gün üsküdara geçiyorum
1a1eaa1c23a03b47d511923aeb0d7cbb.jpg

Burak bey levent tarafına gelme şansınız olur ise bu gün yarın yeme düşmek üzere olan iri çek yavrularım vardır. Düşünür iseniz yardımcı olmaya çalışırım