Karadeniz Pet

İlk kuluçka deneyimi

Hayırlı iftarlar allah kabul etsin
1. Yavru 11. Gun
2. Yavru 5. Gun

1. Yavrunun kanatlarinda sari renk gorunmeye basladi
Bu arada öneriler üzrrine misir granuku koudum yavrulga
Son olarak diğer 3 yumurtadan biri boş ikisi de Yavru gelişememiş malesef. 2 yavrumuz var biraz daha dursun bakalım yumurtalar yavrulukta
Maşaallah yavru büyüyor güzel gelişmeler hayırlı olsun sağlıkla büyüsün

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar yumurta mamasi yapmistim iki gun once yarisini koymustum yarisida buz dolabindaydi iki gun durdu bugün koydum bozulmusmudur

Arkadaşlar yumurta mamasi yapmistim iki gun once yarisini koymustum yarisida buz dolabindaydi iki gun durdu bugün koydum bozulmusmudur
Yumurta maması mümkünse günlük hazırlayıp verin bugün verdiğiniz mamayı da 4 saat geçmesin kafesten alın

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yumurta ile bir yemek kaşığı kuru karışım.cicibeb irmik mısır unu galeta unu gibi karıştırın bunu 5 e bolun gün içi de 4 şaat s
Kafesde kalacak şekilde sabah 6 da vermeye başlayın aksama kadar dolabda saklarsınız hem taze hemde gün boyu mama önünde olur

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yumurta ile bir yemek kaşığı kuru karışım.cicibeb irmik mısır unu galeta unu gibi karıştırın bunu 5 e bolun gün içi de 4 şaat s
Kafesde kalacak şekilde sabah 6 da vermeye başlayın aksama kadar dolabda saklarsınız hem taze hemde gün boyu mama önünde olur

4 saatte bir verme şansım yok sabah 7 de evden çıkıp akşam 6 da eve giryorum bende yaptığım mamayı ikiye böldüm sabah evden çıkmadan yarısını veriyorum yarısını buzdolabına. akşam da yenmeyen kalan mamayı alıyorum. ertesi gün buz dolabındakini veriyorum.

sıkıntı olmaz inşallah

4 saatte bir verme şansım yok sabah 7 de evden çıkıp akşam 6 da eve giryorum bende yaptığım mamayı ikiye böldüm sabah evden çıkmadan yarısını veriyorum yarısını buzdolabına. akşam da yenmeyen kalan mamayı alıyorum. ertesi gün buz dolabındakini veriyorum.

sıkıntı olmaz inşallah
Içinde yumurta varsa sıkıntı olur hazır kuru mama ise prk sıkıntı olmaz ama siz gene sabah Bi takip akşam alacaksanız nemli mamalar var az az koyun tüm gün kafes de kalabilir sikinti olmaz

Içinde yumurta varsa sıkıntı olur hazır kuru mama ise prk sıkıntı olmaz ama siz gene sabah Bi takip akşam alacaksanız nemli mamalar var az az koyun tüm gün kafes de kalabilir sikinti olmaz

Karisimda haslanmis yumurta galeta unu misir unu havuc var

1. Yavru 12. Gun
2. Yavru 6. Gun

1. Yavru baya tüylendi. Kanatlarda kafada ve kuyrukta sari renk var.
Maşallah

Ekli dosyalar

• IMG_20180517_212840.jpg
    IMG_20180517_212840.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 32
Maşallah

Hayırlı haftasonları
1. Yavru 14. Gun
2. Yavru 8. Gun

Maşallah sarışın olacak gibi

Ekli dosyalar

• IMG_20180519_113535.jpg
    IMG_20180519_113535.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 34
İlk yavru gozleri acildi yavrulukta baya hareketli saga sola gidiyor 15. Gune girecek ilk yavru cikali.
Tuylensin derken nasıl
Şimdi koyarsanız heba eder en az 20 günü dolsun öyle tüyleri biraz daha çıksın demek istedim