Karadeniz Pet

ilk kuluçka Mubişlerim tüylendi :)

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet GÜNEY

Guest
Selamın aleyküm evet ilk yavrularım ve şimdiki halleri :)
Maşallah larınızı esirgemeyin arkadaşlarım :)
m0qcf.jpg

m0qfn.jpg

m0qjj.jpg

m0qm6.jpg

m0qnd.jpg

eyvallah saol kardeşim ama bunlar atlamadan yuvalıktan gene yumurtladı dişi ve yatıyo şuan :D

maşaallah...ALLAH emeklerini boşa çıkarmasın memed dede :) torunlar süper :)

allah razı olsun saol abi valla dede olduk çok güzel duyguymuş abi ve gene yumurtladı dişi abi :)

bence çok güzel yumurtlasınlar...birbirlerine muhabbetleri çook ! anlaşılan kuşlarının...ne güzel ALLAH muhabbetlerini artırsın...benim kuşları 3 aydır bekliyoruz ki eş tutsunlarda bizde görelim yavruları ama nerdeeee...ama bir hareketlilik var son 4-5 gündür yerlerinde durmuyor,boyuna birbirlerini kovalayıp karşılıklı kur yapıyorlar birbirlerine ama...son 1 adım kaldı onuda yaptıkları zaman olay bitmiştir...sanırım benim kuşlar acemi nasıl olacağını daha kestiremediler garipler :)

bence çok güzel yumurtlasınlar...birbirlerine muhabbetleri çook ! anlaşılan kuşlarının...ne güzel ALLAH muhabbetlerini artırsın...benim kuşları 3 aydır bekliyoruz ki eş tutsunlarda bizde görelim yavruları ama nerdeeee...ama bir hareketlilik var son 4-5 gündür yerlerinde durmuyor,boyuna birbirlerini kovalayıp karşılıklı kur yapıyorlar birbirlerine ama...son 1 adım kaldı onuda yaptıkları zaman olay bitmiştir...sanırım benim kuşlar acemi nasıl olacağını daha kestiremediler garipler :)

murat abi :) abi hayırlı olsun darısı bize bende bekliyorum 3 çiftimin 2sinden

tşklr arkadaşlar yorumlarınız için valla çok bekledim sonunda oldu galiba :)

Vay Mehmet kardeş bunlar ne güzel olmuşlar üçüz gibiler ben sanki 2 sini erkek 1 tanesini dişi gibi gördüm maşallah ALLAH daha nicelerini nasip etsin

eyvallah cihan ustam valla 3 ler bencede bu arada bu sabah kalktım baktım yavrumun birinin gagasının altında kan vardı neden olmuştur acaba :(

Maşşallah renkleri çok harika. üçüde ben daha güzelim edasında :)

Ben sizin gaganızın üstündeki çikolata rengindeki karalıkları yerim minnaklar :)