petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk Kuluçka yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve şaşkin tarafından 5 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. şaşkin

şaşkin Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuluçkada takıp ediyorum hiç görünmüyor.erkekte arada çıkıyor yem yiyor.kendım mama yaptım yemediler.bütün çeşitleri denedim.ısrarla koydum.dişi az yiyordu daha önce ama şuan yuvadan çıkmıyor.erkekte mamalara hiç dokunmuyor.belkı ben yapamıyorum diye mama aldım sade verdim olmadı havuç üstüne koydum yumurta ile yaptım yok.bugday çimlendırdim.forumda okudum denedım.ama olmadı.sadce yem yiyor.çok zayıfladılar.daha 1 hafta oldu.ölücekler diye korkuyorum.ilk yumurtaları 5 tanede.napmalıyım vitamin ne verebilirim.yem dışında yeşillik veriyorum bi onları yiyor

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Erti

Erti Member

Beğenileri:
    3
    Siz elinizden geleni yapmışsınız . Ortamda aşırı ses varsa kuş korkuyor ve strese giriyor olabilir çünkü ilk yumurtası onun içinde zor , kendilerini güvende hissetmemişte olabilirler. Yumurtalar damarlanmaya başladıktan sonra normale döneceklerdir . Yumurta için kendilerini öldürmezler . İyi forumlar

3. şaşkin

şaşkin Member

Beğenileri:
    0
    Tam tersi çok sakın kendilerine özel biyerleri var bn sadece yem için fln giriyorum

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş