Karadeniz Pet

İlk kuluçka yumurta sayısı

saltik61

Yeni Üye
Merhaba benim kuş ilk kez yumurtluyor ve şuan sekizinci yumurtayı yumurtladı Allah'a şükür herhangi bir sorun yok kuluçkada şuan yumurtaların üzerinde yatıyor fakat 8 yumurta ilk kuluçka için fazla değilmi forumda okuduğum kadarıyla ilk kuluçkada genelde 4-6 arası yumurtluyorlar.Arkadaşlar sizin kuşlarınız ilk kuluçkada kaç tane yumurta yumurtladı .

Merhaba benim kuş ilk kez yumurtluyor ve şuan sekizinci yumurtayı yumurtladı Allah'a şükür herhangi bir sorun yok kuluçkada şuan yumurtaların üzerinde yatıyor fakat 8 yumurta ilk kuluçka için fazla değilmi forumda okuduğum kadarıyla ilk kuluçkada genelde 4-6 arası yumurtluyorlar.Arkadaşlar sizin kuşlarınız ilk kuluçkada kaç tane yumurta yumurtladı .
Takımlarımdan biri ilk kuluçkasında 9 da 9 yaptı. Hepsi sağlıkla yumurtadan çıktılar. Ama tabii bakım işinde ancak 6 sına bakabildi. Diğer 3 ünü başka takımın altına kaydırdım. Takımın iyi bir takım demek ki. Güle güle besle.

Arkadaşlar ilginiz ve güzel temennilerinizden dolayı teşekkürler.

Genel olarak 4-6 arası yumurta yaparlar. Ama bazen daha fazla bazen daha az da yaptıkları oluyor.