petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ilk kuluckam yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zeko tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. zeko

zeko Guest

Arkadaslar 2ciftim var ciftimin biri 4yumurta yapti onceden bakmistim yumurtalarin ikisi doluydu yavrunun 1tanesi cikti digerini bekledim cikar diye ama yumurtadan cikamamis kendim hep teredutte kaldim kirsam mi kirmasam mi diye bugun kirdim ama yavru olmus diyer yumurtalarda bos suan 1 yavrum var oda 4gunluk suan diger bos yumurtalari atim mi yoksa dursun mu

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Genelde kırık yumurtaları kuşlar kendi dışarı atıyorlar diye biliyorum ama yumurta içinde ölmüş yavruyu alsanız iyi olur sanırım..

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Boşsa atabilirsin gereksiz yere yormuş olursun anneyi. Ayrıca boş yumurtalar soğuk olur.

Sayfayı Paylaş