Karadeniz Pet

İlk kuluçkanızdan yavru alabildiniz mi? Aldıysanız ortalama kaç adet?

B

berkk

Guest
Merhaba arkadaşlar,

Gerek bu forumu ya da diğer kuşçulukla ilgili siteleri çok araştırdım sadece çok az kişinin tecrübeleri yer alıyor.

Bi kaç arkadaş (ne kadar fazla o kadar iyi) sorularıma cevap verebilirse çok sevinirim.

Kuşlarımın birisi bi dostumuzun kuşlarına bi süre baktığımız için hediye geldi diğeri de bi arkadaşımın kuşuydu ve kedi tarafından darp edilmişti yaklaşık 2-3 ay boyunca kanadı kanamış ve fare gibiydi, uçamıyordu. Çeşitli tedaviler uyguladık önce kanaması durdu sonra uçmaya başladı ve ardından birinin dişi birinin erkek oldugunu öğrendik yuvalıgı taktık çiftleştiler yumurta geldi. Yani demem o ki hayvanları karşı bir sevgim var yumurtlamaları için hiç uğraş vermedim sadece yuvalıgı taktım gerisini onlar halletti.

Bundan ötürüdür ki o yumurtalar orda beni çok tedirgin ediyorlar şu an 4 yumurta var ve 1 tanesinden dahi kuş çıkmasa ya da çıkıp da bir şey olsa vicdan azabı çekicem. Çok fazla uzadı saygılar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

Yok mu arkadaşlar engin bilgi ve tecrübelerini benimle paylaşabilecek ya da bilgi birikimi ortaya serecek birsii?

Geri