petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ilk kusumu alacagim yardimlarinizi bekliyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve karadag tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. karadag

karadag New Member

Beğenileri:
    0
    Cumleten hayirli sabahlar. Tanisma bolumunde durumumu sizlerle paylastim simdi kendim bir kus almayi planliyorum ilk kez bakacagim hangi irki tercih etmeliyim? Elime alismasini istiyorum. Tek alacagim mutlaka kar,hobi amacli almiyorum. Tamamiyle duygusal bagliligimdan dolayi tek bir kusa bakabilirim. Istanbul Sultangazide oturuyorum. Yakin cevreden satanlarla gorusebiliriz. Bilgi alisverisi yapabiliriz cok iyi olur.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    #2 Levent ACAR, 1 Haziran 2015
    Son düzenleme: 1 Haziran 2015
  3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=16592]karadag[/MENTION] Levent Abi'nin kuşları hem çok sağlıklı hem de gerçekten güzellerdir. Tavsiye edilir.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Petshoplardan ziyade çevrenizdeki veya forumdaki üreticilerden kuş sahiplenirseniz hem daha sağlıklı bir kuş sahiplenir hem de bakım ve besleme konusunda yardım alabilirsiniz.

5. karadag

karadag New Member

Beğenileri:
    0
    abi senin konuna yazdım bakarsan sevinirim.

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim

Anlaşabilirsek Levent abiden bir kuş alacağım şimdi sırada kafes yem vs var.. Onlar için önerileriniz neler acaba?

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    10 tl den başlayan kafesler var
    Kampanya Kafesi

Ama geniş,çekmeceli,telleri kaliteli olan kafesler tercih ederseniz daha yararlı olur.

Kat Eklenebilir 45x35 Kafes

40x32x32 Kafes

Daha gözterişli estetik kafes isterseniz Hagen Vision kafeslere bakabilirsiniz.
    https://www.google.com.tr/search?q=...GRsAGC5oKQBA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643

7. karadag

karadag New Member

Beğenileri:
    0
    Evet kuşumuz gelmeden evini toplamaya başladık sabırsızlıkla bekliyoruz,işte alış-veriş listemiz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

teşekkür ederim bir önceki posttada göreceksiniz,önerilerinizle cebime uygun bir kafes aldım kuşuma yaşam alanı oluşturduktan sonra inşallah Levent abi ile alışverişimizi yapacağız

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Hayırlı olsun.Kuşunuzu da sahiplendiğinizde resimlerini paylaşırsınız.Güle güle kullanın.

Sayfayı Paylaş