Karadeniz Pet

Ilk kusumu alacagim yardimlarinizi bekliyorum.

karadag

Yeni Üye
Cumleten hayirli sabahlar. Tanisma bolumunde durumumu sizlerle paylastim simdi kendim bir kus almayi planliyorum ilk kez bakacagim hangi irki tercih etmeliyim? Elime alismasini istiyorum. Tek alacagim mutlaka kar,hobi amacli almiyorum. Tamamiyle duygusal bagliligimdan dolayi tek bir kusa bakabilirim. Istanbul Sultangazide oturuyorum. Yakin cevreden satanlarla gorusebiliriz. Bilgi alisverisi yapabiliriz cok iyi olur.

[MENTION=16592]karadag[/MENTION] Levent Abi'nin kuşları hem çok sağlıklı hem de gerçekten güzellerdir. Tavsiye edilir.

Petshoplardan ziyade çevrenizdeki veya forumdaki üreticilerden kuş sahiplenirseniz hem daha sağlıklı bir kuş sahiplenir hem de bakım ve besleme konusunda yardım alabilirsiniz.

Irk çok önemli değil, vakit ayırırsan hepsi cinsiyet, ırk fark etmez hepsi alışır.

Anadolu yakası Maltepede yerim. Şu ilandaki kuşlara bir bak istersen.. ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/yavr.../35-55-gunluk-yavrular-levent-acar-39681.html
abi senin konuna yazdım bakarsan sevinirim.

[MENTION=16592]karadag[/MENTION] Levent Abi'nin kuşları hem çok sağlıklı hem de gerçekten güzellerdir. Tavsiye edilir.
Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim

Petshoplardan ziyade çevrenizdeki veya forumdaki üreticilerden kuş sahiplenirseniz hem daha sağlıklı bir kuş sahiplenir hem de bakım ve besleme konusunda yardım alabilirsiniz.
Anlaşabilirsek Levent abiden bir kuş alacağım şimdi sırada kafes yem vs var.. Onlar için önerileriniz neler acaba?

Anlaşabilirsek Levent abiden bir kuş alacağım şimdi sırada kafes yem vs var.. Onlar için önerileriniz neler acaba?

10 tl den başlayan kafesler var
Kampanya Kafesi

Ama geniş,çekmeceli,telleri kaliteli olan kafesler tercih ederseniz daha yararlı olur.

Kat Eklenebilir 45x35 Kafes

40x32x32 Kafes

Daha gözterişli estetik kafes isterseniz Hagen Vision kafeslere bakabilirsiniz.
https://www.google.com.tr/search?q=...GRsAGC5oKQBA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643

Evet kuşumuz gelmeden evini toplamaya başladık sabırsızlıkla bekliyoruz,işte alış-veriş listemiz :)

2yzl7gx.png

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

10 tl den başlayan kafesler var
Kampanya Kafesi

Ama geniş,çekmeceli,telleri kaliteli olan kafesler tercih ederseniz daha yararlı olur.

Kat Eklenebilir 45x35 Kafes

40x32x32 Kafes

Daha gözterişli estetik kafes isterseniz Hagen Vision kafeslere bakabilirsiniz.
https://www.google.com.tr/search?q=...GRsAGC5oKQBA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643

teşekkür ederim bir önceki posttada göreceksiniz,önerilerinizle cebime uygun bir kafes aldım kuşuma yaşam alanı oluşturduktan sonra inşallah Levent abi ile alışverişimizi yapacağız

teşekkür ederim bir önceki posttada göreceksiniz,önerilerinizle cebime uygun bir kafes aldım kuşuma yaşam alanı oluşturduktan sonra inşallah Levent abi ile alışverişimizi yapacağız

Hayırlı olsun.Kuşunuzu da sahiplendiğinizde resimlerini paylaşırsınız.Güle güle kullanın.

Geri