petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilk muhabbet kuşum nasıl olmalı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oem tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. oem

oem Guest

merhaba,daha önceleri cennet papağanı bakıyordum fakat araya tez vs girdi vermek zorunda kalmıştım şuanda bir muhabbet bakmak istiyorum forumda karabüğe kimse yollamazsa gidip petshoptan alacagım mecburen,bana alışması ve zeki olması için bir tür renk cinsiyet vs tercihi var mıdır?teşekkürlerimi sunarım

2. Sevtap DERİN

Sana alışmasını istiyorsan erkek ve yavru almanda fayda var. Rengi önemli değil.

3. armand0

armand0 Guest

Rengini sen seç ama yavru olduğuna emin ol sen ilgilendiğin sürece sana alışması kolay olur

4. Tuan MAKSEL

erkek ve yavru olsun.

5. Aysetursak

Irkı için de çekoslovakları çok öneriyorlar.

6. oem

oem Guest

papağan gibi türleri sabit olsa ne kadar kolayda :D neyse petshopcuları gezecegım artık kafes gelınce :)

Sayfayı Paylaş