petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk muhabbet kuşumu alıcam yardım edermisiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jahshshshwb tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. jahshshshwb

Arkadaş şimfi ben yarın kuş alıcam ama kuşlar hhakkında bilgi sahibi deilim olsamda çok az şimdiki soru ben o hayvanın yavru olduğunu nerden anlarım ve 2.sorum ve en önemli sorum ise ilk gün ne yapmalıyım yardım edin lütfen!...

2. mehmath

mehmath New Member

Beğenileri:
    1
    Bu isin en kisa yolu petshopdan deil uretici den almaktir ,gider bakarsiniz size teknik destekde sagliyacak aradiginizda size anlatabilecek birinden alirsaniz pisman olmazsiniz diye dusunuyorm ankarada iseniz size yardimci olmaya da calisirim

3. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Bak cek al derim sicak kanlilar
    Nerden alicaksin bilmiyorum ama kafeste en haraketlilerinden al tembel uyusuk olmasin
    Yavru oldugunu gozunden anlarsin 1-2 aylik istiyorsan bence ole al gozunun etrafinda grimsi beyaz gibi bir cevre olmasin olursa buyuktur boyutuda biraz kucuktur
    Ilk gun bisi yapma alissin kafese konus sadece sonra 2. Gun egitime baslarsin onun linkini aticam birazdan..

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=15154]mehmath[/MENTION] gidin üreticiden alın, forumda bir sürü üretici yada evde hobi amaçlı besleyip yavru satan arkadaş var,

5. jahshshshwb

Üzgünüm ama ben Samsundayım burda pek üretici bulunmaz daha çok pet shop bulunur o yüzden oralardan alabilirim ancak

6. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
  7. jahshshshwb

Arkadaşım biliyorumda ben bu linki ama çoğu kişi daha uçamayan kuş al diyor ne dersiniz alırsam eğitime ilk gün başlayabilirmiyim ?

8. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Haraketli olsun dedim ucsun demedim :)

9. jahshshshwb

Tmm yani demek istediğim uçamıyorsa eğitime erken başlayabilirmiyiz?

10. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
  11. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Ucamamasi cok guzel bi avantaj egitimde kusu eline aldigin avuclama deil yanlis anlama aldiginda kaccak yeri yok sonucta asagi bakicak dusersem bana nolur diye dusunebilen bir hayvan oyuzden elinde kalir ve bisure sonra alisir..

Sayfayı Paylaş