petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilk once yalniz kus almak sart mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferid tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Ferid

Ferid Guest

meraba arkadaslar.. ben kus alinca ilk once yalniz kus mu alayim? yoksa 2 mi? ben 2 kus almak istiyorum ama 2 kus alinca insana alismadiklarini duydum. 2ni alinca kesinliklemi uyusmaz insana yoksa gec mi uyusur? yardim ederseniz sevinirim :) tesekkurler

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    2 kuş insana alışmaz çünkü birbirleriyle ilgilenirler. 1 tane yavru almanız şart, o zaman kolay eğitilir. Size alışınca ve 4 aylık kadar olunca eş seçtirebilirsiniz. Kuşunuzu hayvan mağazasına götürün ona seçtirin kafese atıp. Öyle bir şansınız olmazsa eşi kendiniz seçip kuşunuza getireceksiniz, eş tutarlarsa ne âlâ.

3. Ferid

Ferid Guest

tesekkur ederim :)

Sayfayı Paylaş