petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilk siparişlerim

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve kaan77 tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    Dün gece sipariş verdim bakalım ne zaman gelicek. hobipetten daha önce 3-4 kere alışveriş yaptım sorunsuz elime ulaştı. bakalım mybestshop nasıl bu konu altından elime ulaşınca sizi bilgilendiricem. ürün kalitesi hakkında.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlısı olsun. Satın alınan ürün eğer yem, mama, ilaç, vitamin vb. yiyecek ise ürünün nasıl ve ne zaman geldiğinden çok satıcının ürünü nasıl bir ortamda depoladığı, muhafaza ettiği önemli.

3. Ceyhun GÖKMEN

Beğenileri:
    0
    Ben misir granulu aldim zamaninda geldi sorun yasamadim.

4. Buddy

Buddy New Member

Beğenileri:
    0
    Geçen hafta sipariş verdim ve ürün istediğim gibi geldi hatta köpeğim olduğunu da belirtmiştim ona da ödül maması yollamışlardı. Firmadan memnun kaldım ancak her zamanki gibi Yurtiçi Kargo'nun rezilliğini çektim. Kargo yanlış şubeye indi diye bir gün gecikmeli getirdiler.

#4 Buddy, 13 Nisan 2016
    Son düzenleme: 13 Nisan 2016
  5. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    hobipet sorunsuz gerçekten ürünleri çok kaliteli özellikle hobi 4 yeni sezon yemi. mybestshobuda denemek istedim ancak hobi 4 de sade kanarya yemi çok fazla ve kuşlar darıları daha çok yiyor sade yem de yiyorlar ancak % 40 a yakın sade kanarya yemi var içerisinde bu oranı % 25 lere çekseler çok daha iyi olurdu onun için yem değişikliğine gitmek durumundayım ve mybestshop dan başka bi yem siparişi verdim. ve başka 2-3 ıvır zıvır ihtiyacım olan.

6. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam hangi yemden siparis verdiniz acaba.Bende siparis vermeyi dusunuyorumda...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    https://www.mybestpetshop.com/hobi-...003-muhabbet-kuşu-yemi-7-kg-kova-p-13114.html

Bundan söyledim aslında deli nature söylicektim ama stoklarında kalmamış içerik söyliceğim yemle aynı olduğunu yazıyordu bende denemek amaçlı bundan söyledim fiyatıda uygun geldi kilosu 6 Tl ye denk geliyor.

Sayfayı Paylaş