petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk tanışma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Sonunda kendime bir kuş aldım.Hayatımda edindiğim ilk kuş.Çok güzel yavru bir erkek,renki yeşil,kafası sarı.Kuşla ilgileniyorum ama o öylece tünekte durup bakıyor ne bir sesini duydum ne de yem yediğini gördüm.Bu durum normal mi?

2. kadir can ucun

normal birşey meraak etmeyin

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Yani yem yer değil mi?Benim yapmam gereken birşey varsa söylerseniz sevinirim.

4. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Normal Yavuz Bey, yeni gelen kuş genelde öyle olur.
    Siz konuşun onunla, korkutmadan.
    Elinizden yem yedirmeye çalışın, ama asla zorlamayın.
    Avuçlamayın.

5. kadir can ucun

ilk günden kuşu korkutma da bi de alçak sesle konuş ilgilen hemen eline alma salma.1 hafta sonra elini yavaşca göğsüne getir sev kaçmazsa elinle göğsünü hafifçe ittir, dokun.2 -3 güne yem filan yer

6. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Alırken dikkat etmemişim tırnaklarının birinde et beni gibi birşey var sıkıntı olur mu?(Kuşu etkiler mi?)

7. kadir can ucun

ilk günden kuşu korkutma da bi de alçak sesle konuş ilgilen hemen eline alma salma.1 hafta sonra elini yavaşca göğsüne getir sev kaçmazsa elinle göğsünü hafifçe ittir, dokun.2 -3 güne yem filan yer kesin

8. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tarifine göre yavru değil kafası sarı olunca. Zor evcilleşir. Yinede bi foto varsa bakalım

9. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Resimler:

10. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tahmin ettiğim gibi. Burnu mor ise yavru olur ancak ben resimde hafif mavimsi gördüm gerçektede mavimsi ise en az 5 aylık civarı. Yavruluktan çıkıyor demek

11. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Sizce nasıl güzel bir kuşmu?Bir de son resimde de görülüyor kuşu kendine göre sol ayağının sol tırnağında et gibi birşey var.sıkıntı olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:10 --

Arkadaşlar kuşun durumu iyi mi kanatı falan kesilmiş mi ,kuyruğu nasıl?Yardımcı olun lütfen.Bu arada kuş uçamıyor.Aldığım yer yavru olduğunu söyledi zatan üstü açık içi talaş bir akvaryumdaydılar.

Sayfayı Paylaş