Karadeniz Pet

İlk tuýümüzü atıyoruz, Maşallah

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
mPM248.jpg
Merhaba arkadaşlar resimdeki oğlum 4 ayinda tuyunu atiyor ortadaki resimde sanirim 50 gunluk iken cekmistim, sol ve sagdaki resim simdiki hali erkek oluyor:)Maşallah, Sizde maşallahı esirgemeyiniz.

Son düzenleme:
Maşallah ...

Maşallah, rengini almaya başlamış.
ilk fotoğrafı paylastiginda söylemiştim,ilk tüy ünde renk belli olur diye.
Bereketli üretimler olsun.

Begenmek ne kelime cihan bey masallah on numara ins. Bendekide boyle olur.

Son düzenleme:
Tşkler birader saolasın daha iyisi senin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:36 --

Eyv Gökhan kardeşim saolasın Büyüsü kerata :) senin yavrular da hoş ALLAH esirgesin hepsini
Valla bizim yavrularda değişik oldu :) 2 opal babay benzedi, biri sarı kafa :) Ama güzel oldular. O takım bir daha yumurtladı şimdi. Bakalım bu sefer neler göreceğiz :D ama gerçekten maşallah kardeşim çok iyi olmuş tüyden sonra.

Maşaallah. Tüyden sonra görünümü dahada güzelleşmiş.

Valla bizim yavrularda değişik oldu :) 2 opal babay benzedi, biri sarı kafa :) Ama güzel oldular. O takım bir daha yumurtladı şimdi. Bakalım bu sefer neler göreceğiz :D ama gerçekten maşallah kardeşim çok iyi olmuş tüyden sonra.

Evet Gökhan'ım bu Tür kan sağlamsa eğer anne Baba'nın yavru tüyden sonra rengarenk oluyor maşallah,sürprizlerini bekliyoruz:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Maşaallah. Tüyden sonra görünümü dahada güzelleşmiş.

Allah nazarlardan saklasın çok güzel maşallah

Murat bey,Hakan bey teşekkürler daha güzelleri sizlerin olsun,inş sağlıkla besleyiniz.

Son düzenleme:
Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet Gökhan'ım bu Tür kan sağlamsa eğer anne Baba'nın yavru tüyden sonra rengarenk oluyor maşallah,sürprizlerini bekliyoruz:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Murat bey,Hakan bey teşekkürler daha güzelleri sizlerin olsun,inş sağlıkla besleyiniz.
Aynen Cihanım. Valla bende bu kuluçkadan ne çıkacak diye merakla bekliyorum. Şimdiden 4 oldu yumurtalar. Geçen sefer 8 yapmıştı. Bakalım bu sefer ne olacak.

Aynen Cihanım. Valla bende bu kuluçkadan ne çıkacak diye merakla bekliyorum. Şimdiden 4 oldu yumurtalar. Geçen sefer 8 yapmıştı. Bakalım bu sefer ne olacak.

Gökhan'ım süpriz illakiı olur bekliyoruz Sağlıcakla:)

Son düzenleme: