Karadeniz Pet

İlk Uçuş :)

Uçuşa Geçmeli mi?

• EVET

Kullanılan: 12 92.3%
  • HAYIR BİRAZ DAHA BEKLEMELİ

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13

kaan1903

Meraklı Üye
2aylık yavru kuş 15gündür bende ilk uçuşunu yapmaya hazır. Çok yavru olduğu için kafayı vurunca problem çıkmasından korkuyorum. Uçuşa geçmeli mi ?Yoksa hazırlığa devam mı?

Gerkelı onlemlerı alıp ben ucurdum. Hıc sorun olmadı. Zaten pek ucamıyorlar. Tercıh sızın. Kuslar sosyalse ucurabılırsınız.

2 aylık diyorsun 15 gündür bende diyorsun e daha ne bekliyosun :) Benimki geldiğinin 5. gününden beri uçuyor bir tek 2. gün kafesten kaçırdım yanlışlıkla ozaman çarpmıştı sağa sola ama ogün bugündür bir kazası yok çok şükür.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:03 --

Bu arada benimkide 2,5 aylık eve geldiğinde 40 günlüktü.

Sadece perdeler çekili durumda olsun. Cam saydam olduğu için fark etmeyip tosluyorlar :) Benim eski kuşum kafasını yaralamıştı cama çarpıp.

2 aylık ta kafasındaki çizgiler neden gözünün hizasında ben pek n anlamıyorumda

İki aylık bir kuş rahatlıkla uçabilir 15 günde eve de alışmıştır zaten.

Ucururken ni videoya alin derim hatta konunuza ekleyinde bizde izleyelim :)

Bencede çıkarmalısın.

Çıkardım hocam :)

2 aylık diyorsun 15 gündür bende diyorsun e daha ne bekliyosun :) Benimki geldiğinin 5. gününden beri uçuyor bir tek 2. gün kafesten kaçırdım yanlışlıkla ozaman çarpmıştı sağa sola ama ogün bugündür bir kazası yok çok şükür.

Hocam zaten birkaç toslamadan sonra alışıyorlar bugün çıkardım sorunsuzdu çok şükür :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:03 --

Bu arada benimkide 2,5 aylık eve geldiğinde 40 günlüktü.

Eve geldiğinde 50günlüktü şimdi 65kerata :)

Sadece perdeler çekili durumda olsun. Cam saydam olduğu için fark etmeyip tosluyorlar :) Benim eski kuşum kafasını yaralamıştı cama çarpıp.

Pencereden korktum o nedenle perdelere dokunmadım bu defa :)

2 aylık ta kafasındaki çizgiler neden gözünün hizasında ben pek n anlamıyorumda

Daha tüye girmediği hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

İki aylık bir kuş rahatlıkla uçabilir 15 günde eve de alışmıştır zaten.

Uçurdum hocam sorunsuzdu :)

Ucururken ni videoya alin derim hatta konunuza ekleyinde bizde izleyelim :)

Uçurdum hocam sorunsuzdu fakat hiç aklıma gelmedi ya güzel bir anı olurdu ilk uçuşuydu ömründe :)